Uitslagen

Seizoen:



  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 16-02-2020 14:30 DOSL 1 ONDO 1 Afgeschermd 1 - 3
C 16-02-2020 12:00 DOSL 5 SBC 7 Afgeschermd… (+1)
C 16-02-2020 10:30 Waalre 4 DOSL 6 Afgeschermd 3 - 3
C 16-02-2020 12:30 DBS 7 DOSL 3 D. (Dennis) Perton 5 - 1
C 16-02-2020 vervallen DOSL 2 Marvilde 3
C 16-02-2020 12:30 Woenselse Boys 5 DOSL 7 O (Ozden) Bahceci 5 - 3
C 16-02-2020 12:00 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 Nederwetten VR1 Afgeschermd 4 - 0
C 16-02-2020 14:30 Pusphaira VR4 ST DOSL/RKSV Heeze VR2 A.W.E. (Anja) Gerlings- v.d. Palen 0 - 2
C 15-02-2020 14:30 Woenselse Boys JO19-1 DOSL JO19-1 N (Nicky) Krooswijk 1 - 0
C 15-02-2020 14:45 DOSL J019-2 SV Budel JO19-2 P. (Pim) Cremers
C 15-02-2020 14:30 DOSL JO17-1 DVS JO17-4 M.M.B. (Max) Speeckaert 1 - 0
C 15-02-2020 11:45 Acht JO15-1 DOSL JO15-1 K.L.S. (Kevin) van den Berg 4 - 1
C 15-02-2020 12:30 DOSL JO15-2 Waalre JO15-1 P (Paul) Engels 6 - 1
C 15-02-2020 10:30 Bavos JO13-1 DOSL JO13-1 J. (Jeroen) Conijn 2 - 14
C 15-02-2020 11:00 RKSV Nuenen MO13-1 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-2 Afgeschermd 7 - 2
C 15-02-2020 11:00 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 SV Budel MO13-3 M.M.B. (Max) Speeckaert 1 - 2
C 15-02-2020 11:15 DOSL JO12-1 SV Valkenswaard JO12-1 R.F.J. (Rens) Lodewijks 3 - 3
C 15-02-2020 10:00 Best Vooruit JO12-4 DOSL JO12-2 J. (Jasper) Versteegh 0 - 1
C 15-02-2020 10:00 DOSL JO11-1 NWC JO11-4G Afgeschermd 6 - 1
C 15-02-2020 vervallen DBS JO10-5 DOSL JO10-3
C 15-02-2020 11:30 RPC JO10-3 DOSL JO10-1
C 15-02-2020 11:00 DOSL JO10-2 SBC JO10-5G
C 15-02-2020 11:00 DOSL JO10-4M FC Eindhoven AV JO10-7G
C 15-02-2020 vervallen DOSL JO9-1 UNA JO9-2G
C 15-02-2020 09:30 Terlo JO9-1 DOSL JO9-2
C 15-02-2020 09:45 DOSL JO8-1 s.v. Laar JO8-1
C 15-02-2020 09:00 RKSV Heeze JO8-3 DOSL JO8-2
C 10-02-2020 22:00 Nieuw Woensel VR1 DOSL Vr2 zaalvoetbal P.H.A.N. (Paulus) Donders 1 - 8
C 10-02-2020 22:00 TOB 1 DOSL 1 Zaalvoetbal H.T.J.M. (Henny) de Ruijter 8 - 5
C 10-02-2020 21:05 DOSL Vr1 zaalvoetbal FC Eindhoven VR1 R.L.A.C. (Roy) Manichand 3 - 4
C 08-02-2020 14:30 DOSL JO19-1 RKSV Nuenen JO19-2 J. (Jan) Hurkmans 4 - 0
C 08-02-2020 15:30 Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3 DOSL J019-2 J.A. (Jorg) de Koning 2 - 6
C 08-02-2020 13:15 ONDO JO17-1 DOSL JO17-1 J.T. (John) Rovers 0 - 1
C 08-02-2020 13:15 DOSL JO15-1 Bladella JO15-2 Afgeschermd 2 - 0
C 08-02-2020 11:30 ST Casteren / Netersel JO15-1 DOSL JO15-2 P (Paul) Engels 4 - 1
C 08-02-2020 12:45 DOSL JO13-1 SJVV JO13-2G B. (Bart-Jan) Böschen 9 - 0
C 08-02-2020 11:00 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-2 RKVVO MO13-1 M.M.B. (Max) Speeckaert 2 - 3
C 08-02-2020 11:15 Marvilde MO13-2 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 J.A.J.M. (Jurriaan) Haring 0 - 1
C 08-02-2020 10:30 S.V. Brandevoort JO12-3 DOSL JO12-1 C.J.G. (Cas) van Griensven 0 - 5
C 08-02-2020 11:00 DOSL JO12-2 Hapert JO12-2G S. (Sep) van Dijk 11 - 2
C 08-02-2020 vervallen Woenselse Boys JO10-2 DOSL JO10-2
C 08-02-2020 11:00 DOSL JO10-1 Nieuw Woensel JO10-2
C 08-02-2020 vervallen EFC JO10-4G DOSL JO10-4M
C 08-02-2020 11:00 DOSL JO10-3 De Valk JO10-2
C 08-02-2020 vervallen FC Cranendonck JO9-1 DOSL JO9-1
C 08-02-2020 vervallen DOSL JO9-2 EFC JO9-3G
C 08-02-2020 vervallen FC Oda JO8-2 DOSL JO8-1
C 08-02-2020 10:00 DOSL JO8-2 Sterksel JO8-1
C 07-02-2020 21:05 DOSL 1 Zaalvoetbal ZVV Eindhoven 2 M. (Mario) van Dinter 4 - 5
C 03-02-2020 20:10 Brabantia VR1 DOSL Vr1 zaalvoetbal J.A. (Jan) Bloks 2 - 9
C 02-02-2020 13:00 Braakhuizen 9 DOSL 3 M (Maurice) Stevens 2 - 0
C 02-02-2020 12:00 DOSL 2 Waalre 2 F.P. (Frans) van Mierlo 2 - 1
C 02-02-2020 14:30 Pusphaira 8 DOSL 7 C.M.J. (Chiel) Galama 9 - 0
C 02-02-2020 14:30 DOSL 1 SSE 1 L. (Lorenzo) Crijns 1 - 0
C 02-02-2020 12:00 SV Valkenswaard 9 DOSL 4 J.C. (Jos) Derhaag 3 - 3
C 02-02-2020 10:00 SV Unitas'59 VR2 ST DOSL/RKSV Heeze VR2 A.W.E. (Anja) Gerlings- v.d. Palen 0 - 7
C 02-02-2020 12:00 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 RKGSV VR1 Afgeschermd 6 - 0
C 01-02-2020 12:45 SV Budel JO15-2 DOSL JO15-1 LT (Leo) Keijsers
C 01-02-2020 13:00 DOSL JO15-2 ST HMVV/Hulsel/SDO'39 JO15-1 P (Paul) Engels
C 01-02-2020 11:30 RPC JO13-2 DOSL JO13-1 S. (Steven) de Maat 0 - 1
C 01-02-2020 11:15 DOSL JO12-1 UNA JO12-2 R. (Ralph) Steuten
C 01-02-2020 vervallen RPC JO10-4 DOSL JO10-3
C 01-02-2020 afgelast Hapert JO9-2G DOSL JO9-2
C 01-02-2020 afgelast Maarheeze JO8-1 DOSL JO8-2
C 31-01-2020 20:10 DOSL 1 Zaalvoetbal ESZVV Totelos 3 J. (John) Bruininx 4 - 4
C 30-01-2020 20:00 DOSL JO19-1 Audacia JO19-1 3 - 0
C 26-01-2020 12:00 DOSL 7 RKGSV 3 R. (Ruud) Smits 3 - 1
C 26-01-2020 12:00 DOSL 3 EMK 5 F.P. (Frans) van Mierlo 4 - 2
C 26-01-2020 14:30 s.v. Laar 1 DOSL 1 Afgeschermd 0 - 0
C 26-01-2020 10:00 DOSL 4 SBC 12 Afgeschermd 2 - 0
C 26-01-2020 10:00 DOSL 5 Nederwetten 4 Afgeschermd 3 - 1
C 26-01-2020 10:00 RKSV Heeze 10 DOSL 6 W.N.C. (Karel) Peters 1 - 6
C 26-01-2020 12:00 SV Budel VR1 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 P.J.M. (Peter) Feijen 1 - 1
V 25-01-2020 14:30 Maarheeze JO17-1 DOSL JO17-1
V 25-01-2020 13:00 DOSL JO15-1 Sv Valkenswaard Jo15-1
V 25-01-2020 14:00 DOSL JO12-1 Marvilde JO12-1
V 25-01-2020 14:00 DOSL JO12-1 Marvilde JO12-1
C 24-01-2020 20:00 DZV/H. vd Biggelaar en Zn. 2 DOSL 1 Zaalvoetbal Afgeschermd 8 - 6
C 23-01-2020 19:30 ST DOSL/RKSV Heeze VR2 EMK VR1 A.W.E. (Anja) Gerlings- v.d. Palen 5 - 0
C 21-01-2020 20:00 DOSL 2 Rood Wit'67 2 Sjef Maas (Scheidsrechter)
C 21-01-2020 19:00 SV Budel JO15-4 DOSL JO15-2 P (Paul) Engels 3 - 3
C 20-01-2020 20:10 't Brökske/Eetcafé DKW VR1 DOSL Vr2 zaalvoetbal J.A. (Jan) Bloks 7 - 0
C 19-01-2020 vervallen Crescentia 1 DOSL 2
C 19-01-2020 10:00 UNA 9 DOSL 4 M.P.M.J. (Martin) Swinkels 10 - 1
C 19-01-2020 12:00 DOSL 6 DVS 4 F.P. (Frans) van Mierlo 4 - 4
V 18-01-2020 18:30 Panningen 1 DOSL 1
C 18-01-2020 12:45 DOSL JO13-1 Rood Wit'67/Plus JO13-1G P (Patrick) van der Kruis 4 - 1
C 17-01-2020 20:00 EMK 1 DOSL 1 Zaalvoetbal J. (Hans) Peels 4 - 9
C 13-01-2020 22:00 Brabantia VR2 DOSL Vr1 zaalvoetbal J.J. (Jan) Vanderhoydonks 6 - 5
C 13-01-2020 21:05 DOSL Vr2 zaalvoetbal BZVV/Du Commerce VR1 P. (Piet) Gabriëls 1 - 7
V 12-01-2020 12:00 DOSL 2 SV Budel 2 Kissen, L. (Leon)
C 21-12-2019 14:30 DOSL JO19-1 DBS JO19-2 F.P. (Frans) van Mierlo 9 - 0
C 21-12-2019 13:00 WODAN JO15-4 DOSL JO15-2 P (Paul) Engels 1 - 6
C 21-12-2019 11:00 DOSL JO12-1 DOSKO'32 JO12-1G P. (Pim) Cremers 5 - 2
C 21-12-2019 10:15 SBC JO11-4G DOSL JO11-1 T. (Teun) Biemans 5 - 4
C 21-12-2019 vervallen RKSV Nuenen JO8-3 DOSL JO8-2
C 15-12-2019 14:00 Lierop 1 DOSL 1 J.A. (Mano) v.d. Waarsenburg 0 - 0
C 14-12-2019 14:15 DOSL J019-2 Geldrop JO19-4 T. (Tijn) Kerkhofs
C 14-12-2019 12:30 DOSL JO17-1 SV Valkenswaard JO17-2
C 14-12-2019 12:45 DOSL JO15-1 FC Eindhoven AV JO15-3M
Volgende

  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 16-02-2020 14:30 DOSL 1 ONDO 1 Afgeschermd 1 - 3
C 16-02-2020 12:00 DOSL 5 SBC 7 Afgeschermd… (+1)
C 16-02-2020 10:30 Waalre 4 DOSL 6 Afgeschermd 3 - 3
C 16-02-2020 12:30 DBS 7 DOSL 3 D. (Dennis) Perton 5 - 1
C 16-02-2020 vervallen DOSL 2 Marvilde 3
C 16-02-2020 12:30 Woenselse Boys 5 DOSL 7 O (Ozden) Bahceci 5 - 3
C 16-02-2020 12:00 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 Nederwetten VR1 Afgeschermd 4 - 0
C 16-02-2020 14:30 Pusphaira VR4 ST DOSL/RKSV Heeze VR2 A.W.E. (Anja) Gerlings- v.d. Palen 0 - 2
C 15-02-2020 14:30 Woenselse Boys JO19-1 DOSL JO19-1 N (Nicky) Krooswijk 1 - 0
C 15-02-2020 14:45 DOSL J019-2 SV Budel JO19-2 P. (Pim) Cremers
C 15-02-2020 14:30 DOSL JO17-1 DVS JO17-4 M.M.B. (Max) Speeckaert 1 - 0
C 15-02-2020 11:45 Acht JO15-1 DOSL JO15-1 K.L.S. (Kevin) van den Berg 4 - 1
C 15-02-2020 12:30 DOSL JO15-2 Waalre JO15-1 P (Paul) Engels 6 - 1
C 15-02-2020 10:30 Bavos JO13-1 DOSL JO13-1 J. (Jeroen) Conijn 2 - 14
C 15-02-2020 11:00 RKSV Nuenen MO13-1 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-2 Afgeschermd 7 - 2
C 15-02-2020 11:00 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 SV Budel MO13-3 M.M.B. (Max) Speeckaert 1 - 2
C 15-02-2020 11:15 DOSL JO12-1 SV Valkenswaard JO12-1 R.F.J. (Rens) Lodewijks 3 - 3
C 15-02-2020 10:00 Best Vooruit JO12-4 DOSL JO12-2 J. (Jasper) Versteegh 0 - 1
C 15-02-2020 10:00 DOSL JO11-1 NWC JO11-4G Afgeschermd 6 - 1
C 15-02-2020 vervallen DBS JO10-5 DOSL JO10-3
C 15-02-2020 11:30 RPC JO10-3 DOSL JO10-1
C 15-02-2020 11:00 DOSL JO10-2 SBC JO10-5G
C 15-02-2020 11:00 DOSL JO10-4M FC Eindhoven AV JO10-7G
C 15-02-2020 vervallen DOSL JO9-1 UNA JO9-2G
C 15-02-2020 09:30 Terlo JO9-1 DOSL JO9-2
C 15-02-2020 09:45 DOSL JO8-1 s.v. Laar JO8-1
C 15-02-2020 09:00 RKSV Heeze JO8-3 DOSL JO8-2
C 10-02-2020 22:00 Nieuw Woensel VR1 DOSL Vr2 zaalvoetbal P.H.A.N. (Paulus) Donders 1 - 8
C 10-02-2020 22:00 TOB 1 DOSL 1 Zaalvoetbal H.T.J.M. (Henny) de Ruijter 8 - 5
C 10-02-2020 21:05 DOSL Vr1 zaalvoetbal FC Eindhoven VR1 R.L.A.C. (Roy) Manichand 3 - 4
C 08-02-2020 14:30 DOSL JO19-1 RKSV Nuenen JO19-2 J. (Jan) Hurkmans 4 - 0
C 08-02-2020 15:30 Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3 DOSL J019-2 J.A. (Jorg) de Koning 2 - 6
C 08-02-2020 13:15 ONDO JO17-1 DOSL JO17-1 J.T. (John) Rovers 0 - 1
C 08-02-2020 13:15 DOSL JO15-1 Bladella JO15-2 Afgeschermd 2 - 0
C 08-02-2020 11:30 ST Casteren / Netersel JO15-1 DOSL JO15-2 P (Paul) Engels 4 - 1
C 08-02-2020 12:45 DOSL JO13-1 SJVV JO13-2G B. (Bart-Jan) Böschen 9 - 0
C 08-02-2020 11:00 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-2 RKVVO MO13-1 M.M.B. (Max) Speeckaert 2 - 3
C 08-02-2020 11:15 Marvilde MO13-2 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 J.A.J.M. (Jurriaan) Haring 0 - 1
C 08-02-2020 10:30 S.V. Brandevoort JO12-3 DOSL JO12-1 C.J.G. (Cas) van Griensven 0 - 5
C 08-02-2020 11:00 DOSL JO12-2 Hapert JO12-2G S. (Sep) van Dijk 11 - 2
C 08-02-2020 vervallen Woenselse Boys JO10-2 DOSL JO10-2
C 08-02-2020 11:00 DOSL JO10-1 Nieuw Woensel JO10-2
C 08-02-2020 vervallen EFC JO10-4G DOSL JO10-4M
C 08-02-2020 11:00 DOSL JO10-3 De Valk JO10-2
C 08-02-2020 vervallen FC Cranendonck JO9-1 DOSL JO9-1
C 08-02-2020 vervallen DOSL JO9-2 EFC JO9-3G
C 08-02-2020 vervallen FC Oda JO8-2 DOSL JO8-1
C 08-02-2020 10:00 DOSL JO8-2 Sterksel JO8-1
C 07-02-2020 21:05 DOSL 1 Zaalvoetbal ZVV Eindhoven 2 M. (Mario) van Dinter 4 - 5
C 03-02-2020 20:10 Brabantia VR1 DOSL Vr1 zaalvoetbal J.A. (Jan) Bloks 2 - 9
C 02-02-2020 13:00 Braakhuizen 9 DOSL 3 M (Maurice) Stevens 2 - 0
C 02-02-2020 12:00 DOSL 2 Waalre 2 F.P. (Frans) van Mierlo 2 - 1
C 02-02-2020 14:30 Pusphaira 8 DOSL 7 C.M.J. (Chiel) Galama 9 - 0
C 02-02-2020 14:30 DOSL 1 SSE 1 L. (Lorenzo) Crijns 1 - 0
C 02-02-2020 12:00 SV Valkenswaard 9 DOSL 4 J.C. (Jos) Derhaag 3 - 3
C 02-02-2020 10:00 SV Unitas'59 VR2 ST DOSL/RKSV Heeze VR2 A.W.E. (Anja) Gerlings- v.d. Palen 0 - 7
C 02-02-2020 12:00 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 RKGSV VR1 Afgeschermd 6 - 0
C 01-02-2020 12:45 SV Budel JO15-2 DOSL JO15-1 LT (Leo) Keijsers
C 01-02-2020 13:00 DOSL JO15-2 ST HMVV/Hulsel/SDO'39 JO15-1 P (Paul) Engels
C 01-02-2020 11:30 RPC JO13-2 DOSL JO13-1 S. (Steven) de Maat 0 - 1
C 01-02-2020 11:15 DOSL JO12-1 UNA JO12-2 R. (Ralph) Steuten
C 01-02-2020 vervallen RPC JO10-4 DOSL JO10-3
C 01-02-2020 afgelast Hapert JO9-2G DOSL JO9-2
C 01-02-2020 afgelast Maarheeze JO8-1 DOSL JO8-2
C 31-01-2020 20:10 DOSL 1 Zaalvoetbal ESZVV Totelos 3 J. (John) Bruininx 4 - 4
C 30-01-2020 20:00 DOSL JO19-1 Audacia JO19-1 3 - 0
C 26-01-2020 12:00 DOSL 7 RKGSV 3 R. (Ruud) Smits 3 - 1
C 26-01-2020 12:00 DOSL 3 EMK 5 F.P. (Frans) van Mierlo 4 - 2
C 26-01-2020 14:30 s.v. Laar 1 DOSL 1 Afgeschermd 0 - 0
C 26-01-2020 10:00 DOSL 4 SBC 12 Afgeschermd 2 - 0
C 26-01-2020 10:00 DOSL 5 Nederwetten 4 Afgeschermd 3 - 1
C 26-01-2020 10:00 RKSV Heeze 10 DOSL 6 W.N.C. (Karel) Peters 1 - 6
C 26-01-2020 12:00 SV Budel VR1 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 P.J.M. (Peter) Feijen 1 - 1
C 24-01-2020 20:00 DZV/H. vd Biggelaar en Zn. 2 DOSL 1 Zaalvoetbal Afgeschermd 8 - 6
C 23-01-2020 19:30 ST DOSL/RKSV Heeze VR2 EMK VR1 A.W.E. (Anja) Gerlings- v.d. Palen 5 - 0
C 21-01-2020 20:00 DOSL 2 Rood Wit'67 2 Sjef Maas (Scheidsrechter)
C 21-01-2020 19:00 SV Budel JO15-4 DOSL JO15-2 P (Paul) Engels 3 - 3
C 20-01-2020 20:10 't Brökske/Eetcafé DKW VR1 DOSL Vr2 zaalvoetbal J.A. (Jan) Bloks 7 - 0
C 19-01-2020 vervallen Crescentia 1 DOSL 2
C 19-01-2020 10:00 UNA 9 DOSL 4 M.P.M.J. (Martin) Swinkels 10 - 1
C 19-01-2020 12:00 DOSL 6 DVS 4 F.P. (Frans) van Mierlo 4 - 4
C 18-01-2020 12:45 DOSL JO13-1 Rood Wit'67/Plus JO13-1G P (Patrick) van der Kruis 4 - 1
C 17-01-2020 20:00 EMK 1 DOSL 1 Zaalvoetbal J. (Hans) Peels 4 - 9
C 13-01-2020 22:00 Brabantia VR2 DOSL Vr1 zaalvoetbal J.J. (Jan) Vanderhoydonks 6 - 5
C 13-01-2020 21:05 DOSL Vr2 zaalvoetbal BZVV/Du Commerce VR1 P. (Piet) Gabriëls 1 - 7
C 21-12-2019 14:30 DOSL JO19-1 DBS JO19-2 F.P. (Frans) van Mierlo 9 - 0
C 21-12-2019 13:00 WODAN JO15-4 DOSL JO15-2 P (Paul) Engels 1 - 6
C 21-12-2019 11:00 DOSL JO12-1 DOSKO'32 JO12-1G P. (Pim) Cremers 5 - 2
C 21-12-2019 10:15 SBC JO11-4G DOSL JO11-1 T. (Teun) Biemans 5 - 4
C 21-12-2019 vervallen RKSV Nuenen JO8-3 DOSL JO8-2
C 15-12-2019 14:00 Lierop 1 DOSL 1 J.A. (Mano) v.d. Waarsenburg 0 - 0
C 14-12-2019 14:15 DOSL J019-2 Geldrop JO19-4 T. (Tijn) Kerkhofs
C 14-12-2019 12:30 DOSL JO17-1 SV Valkenswaard JO17-2
C 14-12-2019 12:45 DOSL JO15-1 FC Eindhoven AV JO15-3M
C 14-12-2019 11:30 DOSL JO13-1 SV Budel JO13-1
C 14-12-2019 11:30 SV Valkenswaard MO13-1 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1
C 14-12-2019 10:30 DOSL JO12-2 DVS JO12-3
C 14-12-2019 10:00 FC Eindhoven AV JO11-4G DOSL JO11-1
C 14-12-2019 afgelast DOSL JO10-2 Waalre JO10-1
C 14-12-2019 afgelast DOSL JO10-3 Bladella JO10-3
Volgende

  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
B 15-11-2019 20:10 ESZVV Totelos 2 DOSL 1 Zaalvoetbal J.P.M. (Sjef) Maas 6 - 3
B 25-10-2019 22:00 FC Eindhoven 4 DOSL 1 Zaalvoetbal M. (Mario) van Dinter
B 20-10-2019 10:00 RKSV Nuenen VR3 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 Afgeschermd 1 - 0
B 19-10-2019 13:00 Dommelen JO15-2G DOSL JO15-1 M. (Marc) Grijseels 1 - 8
B 19-10-2019 11:00 RKSV Nuenen JO12-1 DOSL JO12-1 R. (Rob) Peeters 5 - 0
B 19-10-2019 vervallen DOSL JO10-3 De Valk JO10-3
B 19-10-2019 vervallen FC Eindhoven AV JO10-5 DOSL JO10-1
B 19-10-2019 vervallen DOSL JO9-2 Riethoven JO9-2G
B 16-09-2019 19:15 DOSL Vr2 zaalvoetbal Brabantia VR1 J.P.M. (Sjef) Maas 0 - 4
B 15-09-2019 12:00 DOSL 2 Gestel 2 M.G.M.G. (Martin) Beenders 6 - 1
B 15-09-2019 14:30 Sterksel 1 DOSL 1 N (Nils) van Vegten 3 - 5
B 15-09-2019 11:00 EMK VR1 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 F. (Frank) van der Hoeven 0 - 10
B 14-09-2019 15:15 DVS JO19-1 DOSL JO19-1 J. (Job) Linsen 3 - 2
B 14-09-2019 14:30 Riethoven JO19-1 DOSL J019-2 S.H.G. (Sten) van Doormalen 10 - 0
B 14-09-2019 14:30 FC Cranendonck JO17-1 DOSL JO17-1 J.P. (John) Feyen 1 - 1
B 14-09-2019 14:30 DOSL JO15-1 RKSV Heeze JO15-1G Afgeschermd 4 - 2
B 14-09-2019 13:00 DOSL JO15-2 Geldrop JO15-3 Afgeschermd 2 - 6
B 14-09-2019 12:45 DOSL JO13-1 RKSV Heeze JO13-2G J.E.J. (Jos) Dierking 3 - 0
B 14-09-2019 11:00 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 SV Budel MO13-1M M.P.A. (Mathijs) Oomen 0 - 18
B 14-09-2019 11:00 DOSL JO12-1 FC Cranendonck JO12-1 S. (Sep) van Dijk 11 - 2
B 14-09-2019 10:30 De Valk JO12-1 DOSL JO12-2 Afgeschermd 5 - 4
B 14-09-2019 11:15 DOSL JO11-1 Maarheeze JO11-1G R.F.J. (Rens) Lodewijks 2 - 8
B 14-09-2019 vervallen sv Budel JO10-3 DOSL JO10-3
B 14-09-2019 vervallen De Valk JO10-3 DOSL JO10-4M
B 14-09-2019 vervallen DOSL JO10-2 Waalre JO10-1
B 14-09-2019 vervallen DOSL JO10-1 FC Eindhoven AV JO10-4
B 14-09-2019 vervallen SV Budel JO9-2 DOSL JO9-1
B 14-09-2019 vervallen SV Budel JO9-3 DOSL JO9-2
B 14-09-2019 10:00 DOSL JO8-1 SV Budel JO8-1
B 14-09-2019 10:00 DOSL JO8-2 FC Eindhoven AV JO8-2
B 08-09-2019 12:00 DOSL 2 Brabantia 2 Afgeschermd 1 - 2
B 08-09-2019 14:30 Riethoven 1 DOSL 1 Afgeschermd 1 - 1
B 08-09-2019 12:00 SCG'18 VR2 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 A.W.E. (Anja) Gerlings- v.d. Palen 1 - 8
B 07-09-2019 15:00 DOSL JO19-1 ZSC JO19-1 Afgeschermd 4 - 3
B 07-09-2019 15:00 RKSV Heeze JO19-2 DOSL J019-2 T. (Tijn) Kerkhofs 4 - 1
B 07-09-2019 15:00 RKSV Heeze JO17-1 DOSL JO17-1 Afgeschermd 3 - 0
B 07-09-2019 12:45 Braakhuizen JO15-1 DOSL JO15-1 B. (Bram) van Haandel 1 - 2
B 07-09-2019 13:00 DOSL JO15-2 SV Budel JO15-4 P (Paul) Engels 3 - 2
B 07-09-2019 12:45 DOSL JO13-1 SV Budel JO13-1 Y. (Youp) Horst 0 - 1
B 07-09-2019 11:00 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 SV Valkenswaard MO13-1 Afgeschermd 1 - 4
B 07-09-2019 11:00 SV Budel JO12-1 DOSL JO12-1 D. (Devin) Bergs 0 - 7
B 07-09-2019 11:30 Geldrop JO12-4 DOSL JO12-2 R. (Rita) van der Werf 2 - 1
B 07-09-2019 11:15 DOSL JO11-1 SV Valkenswaard JO11-3 M. (Max) Cremers 2 - 12
B 07-09-2019 vervallen Maarheeze JO10-2 DOSL JO10-3
B 07-09-2019 vervallen DOSL JO10-4M Dommelen JO10-3
B 07-09-2019 vervallen De Valk JO10-2 DOSL JO10-2
B 07-09-2019 vervallen DOSL JO10-1 RPC JO10-3
B 07-09-2019 vervallen RKSV Heeze JO9-2 DOSL JO9-1
B 07-09-2019 vervallen RKSV Heeze JO9-3 DOSL JO9-2
B 07-09-2019 10:00 DOSL JO8-1 FC Cranendonck JO8-1
B 07-09-2019 10:00 DOSL JO8-2 RPC JO8-2
B 06-09-2019 21:10 DOSL 1 Zaalvoetbal RISC 1 D. (Dennis) Clijsen 6 - 5
B 02-09-2019 20:10 DOSL Vr1 zaalvoetbal Brabantia VR2 C.J. (Chris) de Waal 3 - 4
B 01-09-2019 14:30 DOSL 1 SV Budel 1 C.A.J. (Koen) Berkvens 1 - 4
B 01-09-2019 12:00 RPC 2 DOSL 2 M.G.M.G. (Martin) Beenders 1 - 1
B 01-09-2019 10:00 ST RKSV Heeze/DOSL VR1 Zwaluw VFC VR1 F. (Frank) Lakerveld 6 - 0
B 31-08-2019 15:00 De Valk JO19-1 DOSL JO19-1 Afgeschermd 4 - 2
B 31-08-2019 14:45 DOSL J019-2 UNA JO19-4 M. (Max) Cremers 1 - 5
B 31-08-2019 14:30 DOSL JO17-1 Rood Wit'67/Plus JO17-1 F.P. (Frans) van Mierlo 2 - 4
B 31-08-2019 13:15 DOSL JO15-1 RKSV Nuenen JO15-2 J. (Jan) Hurkmans 3 - 3
B 31-08-2019 12:15 RKSV Nuenen JO15-6 DOSL JO15-2 P (Paul) Engels 2 - 24
B 31-08-2019 12:00 DVS JO13-2 DOSL JO13-1 M. (Michiel) Willems 1 - 3
B 31-08-2019 11:00 Beerse Boys MO13-1G ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 G.J.M. (Gijs) van Beers 12 - 0
B 31-08-2019 11:00 DOSL JO12-1 Maarheeze JO12-1 M.P.A. (Mathijs) Oomen 5 - 1
B 31-08-2019 11:00 DOSL JO12-2 RKSV Heeze JO12-2 Afgeschermd 3 - 4
B 31-08-2019 09:45 SV Budel JO11-3 DOSL JO11-1 8 - 4
B 31-08-2019 vervallen sv Budel JO10-4M DOSL JO10-4M
B 31-08-2019 11:00 DOSL JO10-2 Dommelen JO10-2G
B 31-08-2019 vervallen Geldrop JO10-4 DOSL JO10-1
B 31-08-2019 vervallen DOSL JO10-3 RKSV Heeze JO10-4G
B 31-08-2019 vervallen DOSL JO9-1 FC Cranendonck JO9-1
B 31-08-2019 vervallen DOSL JO9-2 Maarheeze JO9-1
B 31-08-2019 vervallen RKSV Heeze JO8-2 DOSL JO8-1
B 31-08-2019 vervallen DVS JO8-1 DOSL JO8-2


  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
V 25-01-2020 14:30 Maarheeze JO17-1 DOSL JO17-1
V 25-01-2020 13:00 DOSL JO15-1 Sv Valkenswaard Jo15-1
V 25-01-2020 14:00 DOSL JO12-1 Marvilde JO12-1
V 25-01-2020 14:00 DOSL JO12-1 Marvilde JO12-1
V 18-01-2020 18:30 Panningen 1 DOSL 1
V 12-01-2020 12:00 DOSL 2 SV Budel 2 Kissen, L. (Leon)
V 23-11-2019 09:00 EFC Jo8-4 DOSL JO8-1
V 16-11-2019 10:00 DOSL JO8-1 DOSL JO8-2
V 02-11-2019 09:30 DOSL JO8-1 Training in de kooi
V 28-10-2019 18:30 DOSL JO15-2 Budmouth College U14
V 28-10-2019 18:30 DOSL JO13-1 Budmouth College U12
V 24-09-2019 20:00 DOSL 2 Terlo 1 Leon Kissen (Scheidsrechter)
V 17-09-2019 20:00 DOSL 1 Waalre 1 Leon Kissen (Scheidsrechter)
V 15-09-2019 12:00 DOSL 3 DOSL 6
V 15-09-2019 11:00 Casteren 3 DOSL 7
V 15-09-2019 10:00 DOSL 4 DOSL 5
V 08-09-2019 12:00 DOSL 5 DOSL 6
V 08-09-2019 12:00 DOSL 3 DOSL 4
V 01-09-2019 10:00 DOSL 7 DVO 1
V 27-08-2019 19:30 DOSL 1 CRESENTIA 1
V 23-08-2019 19:30 DOSL 7 DOSL 7 oud
V 20-08-2019 19:30 DOSL JO19-1 Woenselse boys jo19-1 Max Speeckaert (Scheidsrechter)
V 18-08-2019 13:00 DOSL 1 UNITAS 59 1
V 17-08-2019 14:30 DOSL JO17-1 SV Budel JO17-2 Leon Kissen (Scheidsrechter)


  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
T 24-08-2019 16:00 ROOD WIT 67 DOSL 1



Terug naar boven