Programma


Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 16-02-2019 14:30 DOSL JO19-1 Rood Wit V JO19-3 J. (Jan) Hurkmans 107372 Sportpark De groote Speel Veld A 1 2
C 16-02-2019 14:30 Waalre JO17-1 DOSL JO17-1 H (Herbert) Bakker 110847 Sportpark Hoeveland - -
C 16-02-2019 14:30 DOSL JO17-2 Marvilde JO17-2 F.P. (Frans) van Mierlo 109900 Sportpark De groote Speel Veld B 3 4
C 16-02-2019 14:30 SV Budel JO17-4 DOSL JO17-3 C.M. (Chris) van Leuken 110761 Sportpark Budel - -
C 16-02-2019 12:00 Hapert JO15-1 DOSL JO15-1 Afgeschermd 113920 Sportpark De Lemelvelden - -
C 16-02-2019 11:30 DOSL JO13-1 Rood Wit V JO13-2 Afgeschermd 118438 Sportpark De groote Speel Veld B 1 2
C 16-02-2019 11:00 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 FC Eindhoven AV MO13-2 Afgeschermd 142370 Sportpark De groote Speel Veld C 7 8
C 16-02-2019 09:45 Rood Wit V JO11-1 DOSL JO11-1 Afgeschermd 123690 Sportpark De Korze - -
C 16-02-2019 vervallen SBC JO11-3 DOSL JO11-2G 123760 Sportpark Schuttersheide - -
C 16-02-2019 11:00 Tivoli JO11-1 DOSL JO11-2G 147480 Sportpark De Heihoef - -
C 16-02-2019 vervallen RKSV Heeze JO10-3 DOSL JO10-1 126535 Sportpark Het Lambrek - -
C 16-02-2019 10:00 DOSL JO9-1 FC Eindhoven AV JO9-7 132444 Sportpark De groote Speel Veld D-2 5 links 6 links
C 16-02-2019 vervallen RPC JO9-4 DOSL JO9-2 130900 Sportpark Aalsterweg - -
C 16-02-2019 10:00 DOSL JO9-3G FC Cranendonck JO9-1 133543 Sportpark De groote Speel Veld D-1 3 links 4 links
C 16-02-2019 12:00 Hilvaria JO9-4M ST DOSL/RKSVHeeze MO9-1 132352 Sportpark de Roodloop - -
C 16-02-2019 vervallen DOSL JO8-1 De Valk JO8-1G 133931 Sportpark De groote Speel Veld F-2 3 4
C 16-02-2019 vervallen FC Eindhoven AV JO8-2 DOSL JO8-2 136117 Sportpark Genneperparken - -
C 16-02-2019 09:00 DOSL JO7-1 Waalre JO7-1 146232 Sportpark De groote Speel Veld F-1 1 2
C 17-02-2019 14:30 DOSL 1 RKMSV 1 A.F.M.M. (André) Linders 37188 Sportpark De groote Speel Veld A 1 4
C 17-02-2019 12:00 DOSL 2 ZSC 2 Frans van Mierlo (Scheidsrechter) 84537 Sportpark De groote Speel Veld A 2 3
C 17-02-2019 13:00 Brabantia 7 DOSL 3 82286 Sportpark Strijp - -
C 17-02-2019 10:00 RKSV Heeze 11 DOSL 4 W.N.C. (Karel) Peters 91211 Sportpark Het Lambrek - -
C 17-02-2019 10:00 DOSL 5 Dommelen 5 George Sutton (Scheidsrechter) 86026 Sportpark De groote Speel Veld B 5 6
C 17-02-2019 11:00 RKGSV 4 DOSL 6 91226 Sportpark Gerwen - -
C 17-02-2019 12:00 DOSL 7 SV Budel 7 Leon Kissen (Scheidsrechter) 86747 Sportpark De groote Speel Veld B 7 8
C 17-02-2019 vervallen SBC VR2 ST DOSL/RKSV Heeze VR1 75348 Sportpark Schuttersheide - -
C 18-02-2019 21:05 DOSL Vr1 zaalvoetbal Brabantia VR2 J.P. (John) Heus 1581 Heiberg - -
C 18-02-2019 20:10 DOSL Vr2 zaalvoetbal ESZVV Totelos VR2 P.H.A.N. (Paulus) Donders 1608 Heiberg - -
C 22-02-2019 20:10 DOSL 1 Zaalvoetbal ZVR 2001/Aqualon Aart van Herk 1 J.J. (Jan) Vanderhoydonks 1106 Koolakkers - -
C 23-02-2019 14:30 DOSL JO17-1 EFC JO17-2 110078 Sportpark De groote Speel - -
C 23-02-2019 14:30 DOSL JO17-3 DVS JO17-3 B. (Bart-Jan) Böschen 111451 Sportpark De groote Speel - -
C 23-02-2019 12:45 DOSL JO15-1 Braakhuizen JO15-1 113527 Sportpark De groote Speel - -
C 23-02-2019 09:45 RKSV Nuenen MO13-1 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 142203 Sportpark de Oude Landen - -
C 23-02-2019 11:00 DOSL JO11-2G EMK JO11-2G 147479 Sportpark De groote Speel - -
C 23-02-2019 11:15 DOSL JO10-1 Maarheeze JO10-2 126813 Sportpark De groote Speel - -
C 23-02-2019 10:00 DOSL JO9-2 SV Valkenswaard JO9-4 129952 Sportpark De groote Speel - -
B 23-02-2019 09:30 FC Cranendonck JO8-1 DOSL JO8-2 149196 Sportpark De Braken - -
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 16-02-2019 14:30 DOSL JO19-1 Rood Wit V JO19-3 J. (Jan) Hurkmans 107372 Sportpark De groote Speel Veld A 1 2
C 16-02-2019 14:30 Waalre JO17-1 DOSL JO17-1 H (Herbert) Bakker 110847 Sportpark Hoeveland - -
C 16-02-2019 14:30 DOSL JO17-2 Marvilde JO17-2 F.P. (Frans) van Mierlo 109900 Sportpark De groote Speel Veld B 3 4
C 16-02-2019 14:30 SV Budel JO17-4 DOSL JO17-3 C.M. (Chris) van Leuken 110761 Sportpark Budel - -
C 16-02-2019 12:00 Hapert JO15-1 DOSL JO15-1 Afgeschermd 113920 Sportpark De Lemelvelden - -
C 16-02-2019 11:30 DOSL JO13-1 Rood Wit V JO13-2 Afgeschermd 118438 Sportpark De groote Speel Veld B 1 2
C 16-02-2019 11:00 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 FC Eindhoven AV MO13-2 Afgeschermd 142370 Sportpark De groote Speel Veld C 7 8
C 16-02-2019 09:45 Rood Wit V JO11-1 DOSL JO11-1 Afgeschermd 123690 Sportpark De Korze - -
C 16-02-2019 vervallen SBC JO11-3 DOSL JO11-2G 123760 Sportpark Schuttersheide - -
C 16-02-2019 11:00 Tivoli JO11-1 DOSL JO11-2G 147480 Sportpark De Heihoef - -
C 16-02-2019 vervallen RKSV Heeze JO10-3 DOSL JO10-1 126535 Sportpark Het Lambrek - -
C 16-02-2019 10:00 DOSL JO9-1 FC Eindhoven AV JO9-7 132444 Sportpark De groote Speel Veld D-2 5 links 6 links
C 16-02-2019 vervallen RPC JO9-4 DOSL JO9-2 130900 Sportpark Aalsterweg - -
C 16-02-2019 10:00 DOSL JO9-3G FC Cranendonck JO9-1 133543 Sportpark De groote Speel Veld D-1 3 links 4 links
C 16-02-2019 12:00 Hilvaria JO9-4M ST DOSL/RKSVHeeze MO9-1 132352 Sportpark de Roodloop - -
C 16-02-2019 vervallen DOSL JO8-1 De Valk JO8-1G 133931 Sportpark De groote Speel Veld F-2 3 4
C 16-02-2019 vervallen FC Eindhoven AV JO8-2 DOSL JO8-2 136117 Sportpark Genneperparken - -
C 16-02-2019 09:00 DOSL JO7-1 Waalre JO7-1 146232 Sportpark De groote Speel Veld F-1 1 2
C 17-02-2019 14:30 DOSL 1 RKMSV 1 A.F.M.M. (André) Linders 37188 Sportpark De groote Speel Veld A 1 4
C 17-02-2019 12:00 DOSL 2 ZSC 2 Frans van Mierlo (Scheidsrechter) 84537 Sportpark De groote Speel Veld A 2 3
C 17-02-2019 13:00 Brabantia 7 DOSL 3 82286 Sportpark Strijp - -
C 17-02-2019 10:00 RKSV Heeze 11 DOSL 4 W.N.C. (Karel) Peters 91211 Sportpark Het Lambrek - -
C 17-02-2019 10:00 DOSL 5 Dommelen 5 George Sutton (Scheidsrechter) 86026 Sportpark De groote Speel Veld B 5 6
C 17-02-2019 11:00 RKGSV 4 DOSL 6 91226 Sportpark Gerwen - -
C 17-02-2019 12:00 DOSL 7 SV Budel 7 Leon Kissen (Scheidsrechter) 86747 Sportpark De groote Speel Veld B 7 8
C 17-02-2019 vervallen SBC VR2 ST DOSL/RKSV Heeze VR1 75348 Sportpark Schuttersheide - -
C 18-02-2019 21:05 DOSL Vr1 zaalvoetbal Brabantia VR2 J.P. (John) Heus 1581 Heiberg - -
C 18-02-2019 20:10 DOSL Vr2 zaalvoetbal ESZVV Totelos VR2 P.H.A.N. (Paulus) Donders 1608 Heiberg - -
C 22-02-2019 20:10 DOSL 1 Zaalvoetbal ZVR 2001/Aqualon Aart van Herk 1 J.J. (Jan) Vanderhoydonks 1106 Koolakkers - -
C 23-02-2019 14:30 DOSL JO17-1 EFC JO17-2 110078 Sportpark De groote Speel - -
C 23-02-2019 14:30 DOSL JO17-3 DVS JO17-3 B. (Bart-Jan) Böschen 111451 Sportpark De groote Speel - -
C 23-02-2019 12:45 DOSL JO15-1 Braakhuizen JO15-1 113527 Sportpark De groote Speel - -
C 23-02-2019 09:45 RKSV Nuenen MO13-1 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 142203 Sportpark de Oude Landen - -
C 23-02-2019 11:00 DOSL JO11-2G EMK JO11-2G 147479 Sportpark De groote Speel - -
C 23-02-2019 11:15 DOSL JO10-1 Maarheeze JO10-2 126813 Sportpark De groote Speel - -
C 23-02-2019 10:00 DOSL JO9-2 SV Valkenswaard JO9-4 129952 Sportpark De groote Speel - -
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
B 23-02-2019 09:30 FC Cranendonck JO8-1 DOSL JO8-2 149196 Sportpark De Braken - -

Terug naar boven