Programma


Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 13-12-2019 20:10 DOSL 1 Zaalvoetbal Berghem Sport 1 J.J. (John) van Wijgerden 1666 Koolakkers - -
C 14-12-2019 14:30 DOSL JO19-1 Audacia JO19-1 30073 Sportpark De groote Speel - -
C 14-12-2019 14:15 DOSL J019-2 Geldrop JO19-4 29612 Sportpark De groote Speel - -
C 14-12-2019 12:30 DOSL JO17-1 SV Valkenswaard JO17-2 33145 Sportpark De groote Speel - -
C 14-12-2019 12:45 DOSL JO15-1 FC Eindhoven AV JO15-3M 37027 Sportpark De groote Speel - -
C 14-12-2019 12:45 SV Budel JO15-4 DOSL JO15-2 37732 Sportpark Budel - -
C 14-12-2019 11:30 DOSL JO13-1 SV Budel JO13-1 41165 Sportpark De groote Speel - -
C 14-12-2019 11:30 SV Valkenswaard MO13-1 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 64603 Sportpark Den Dries - -
C 14-12-2019 10:00 DOSL JO12-1 DOSKO'32 JO12-1G 44332 Sportpark De groote Speel - -
C 14-12-2019 10:30 DOSL JO12-2 DVS JO12-3 43007 Sportpark De groote Speel - -
C 14-12-2019 10:00 FC Eindhoven AV JO11-4G DOSL JO11-1 48155 Sportpark Genneperparken - -
C 14-12-2019 09:30 DOSL JO10-1 Dommelen JO10-2G 52625 Sportpark De groote Speel - -
C 14-12-2019 09:30 DOSL JO10-2 Waalre JO10-1 49815 Sportpark De groote Speel - -
C 14-12-2019 09:30 DOSL JO10-3 Bladella JO10-3 49822 Sportpark De groote Speel - -
C 14-12-2019 09:00 Dommelen JO10-3 DOSL JO10-4M 51443 Sportpark 't Heike - -
C 14-12-2019 09:00 FC Eindhoven AV JO9-2G DOSL JO9-1 54308 Sportpark Genneperparken - -
C 14-12-2019 09:30 DOSL JO9-2 Oirschot Vooruit JO9-2 54057 Sportpark De groote Speel - -
C 14-12-2019 vervallen Brabantia JO8-2 DOSL JO8-2 59492 Sportpark Strijp - -
C 14-12-2019 09:30 DVS JO8-1 DOSL JO8-2 89413 Sportpark De Aalstervelden - -
C 15-12-2019 14:00 Lierop 1 DOSL 1 L. (Luc) Vekens 12105 Sportpark De Renkant - -
C 15-12-2019 12:00 DOSL 3 EMK 5 Frank Bax (Scheidsrechter) 82056 Sportpark De groote Speel Veld B 1 2
C 15-12-2019 10:00 DOSL 4 SBC 12 Frans van Mierlo (Scheidsrechter) 82068 Sportpark De groote Speel Veld B 3 4
C 15-12-2019 10:00 DOSL 5 Nederwetten 4 George Sutton (Scheidsrechter) 82077 Sportpark De groote Speel Veld A 5 6
C 15-12-2019 10:00 RKSV Heeze 10 DOSL 6 86066 Sportpark Het Lambrek - -
C 15-12-2019 vervallen DOSL 6 DVS 4 82088 Sportpark De groote Speel - -
C 15-12-2019 12:00 DOSL 7 RKGSV 3 Pim Cremers (Scheidsrechter) 82102 Sportpark De groote Speel Veld A 7 8
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 13-12-2019 20:10 DOSL 1 Zaalvoetbal Berghem Sport 1 J.J. (John) van Wijgerden 1666 Koolakkers - -
C 14-12-2019 14:30 DOSL JO19-1 Audacia JO19-1 30073 Sportpark De groote Speel - -
C 14-12-2019 14:15 DOSL J019-2 Geldrop JO19-4 29612 Sportpark De groote Speel - -
C 14-12-2019 12:30 DOSL JO17-1 SV Valkenswaard JO17-2 33145 Sportpark De groote Speel - -
C 14-12-2019 12:45 DOSL JO15-1 FC Eindhoven AV JO15-3M 37027 Sportpark De groote Speel - -
C 14-12-2019 12:45 SV Budel JO15-4 DOSL JO15-2 37732 Sportpark Budel - -
C 14-12-2019 11:30 DOSL JO13-1 SV Budel JO13-1 41165 Sportpark De groote Speel - -
C 14-12-2019 11:30 SV Valkenswaard MO13-1 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 64603 Sportpark Den Dries - -
C 14-12-2019 10:00 DOSL JO12-1 DOSKO'32 JO12-1G 44332 Sportpark De groote Speel - -
C 14-12-2019 10:30 DOSL JO12-2 DVS JO12-3 43007 Sportpark De groote Speel - -
C 14-12-2019 10:00 FC Eindhoven AV JO11-4G DOSL JO11-1 48155 Sportpark Genneperparken - -
C 14-12-2019 09:30 DOSL JO10-1 Dommelen JO10-2G 52625 Sportpark De groote Speel - -
C 14-12-2019 09:30 DOSL JO10-2 Waalre JO10-1 49815 Sportpark De groote Speel - -
C 14-12-2019 09:30 DOSL JO10-3 Bladella JO10-3 49822 Sportpark De groote Speel - -
C 14-12-2019 09:00 Dommelen JO10-3 DOSL JO10-4M 51443 Sportpark 't Heike - -
C 14-12-2019 09:00 FC Eindhoven AV JO9-2G DOSL JO9-1 54308 Sportpark Genneperparken - -
C 14-12-2019 09:30 DOSL JO9-2 Oirschot Vooruit JO9-2 54057 Sportpark De groote Speel - -
C 14-12-2019 vervallen Brabantia JO8-2 DOSL JO8-2 59492 Sportpark Strijp - -
C 14-12-2019 09:30 DVS JO8-1 DOSL JO8-2 89413 Sportpark De Aalstervelden - -
C 15-12-2019 14:00 Lierop 1 DOSL 1 L. (Luc) Vekens 12105 Sportpark De Renkant - -
C 15-12-2019 12:00 DOSL 3 EMK 5 Frank Bax (Scheidsrechter) 82056 Sportpark De groote Speel Veld B 1 2
C 15-12-2019 10:00 DOSL 4 SBC 12 Frans van Mierlo (Scheidsrechter) 82068 Sportpark De groote Speel Veld B 3 4
C 15-12-2019 10:00 DOSL 5 Nederwetten 4 George Sutton (Scheidsrechter) 82077 Sportpark De groote Speel Veld A 5 6
C 15-12-2019 10:00 RKSV Heeze 10 DOSL 6 86066 Sportpark Het Lambrek - -
C 15-12-2019 vervallen DOSL 6 DVS 4 82088 Sportpark De groote Speel - -
C 15-12-2019 12:00 DOSL 7 RKGSV 3 Pim Cremers (Scheidsrechter) 82102 Sportpark De groote Speel Veld A 7 8

Terug naar boven