Programma


Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 24-03-2019 14:00 Maarheeze 1 DOSL 1 W.J.M. (Wessel) Timmers 33416 Sportpark De Romrijten - -
C 24-03-2019 12:00 Tongelre 2 DOSL 2 P.J.F. (Peter) v Schijndel 88111 Sportpark Tongelre - -
C 24-03-2019 12:00 DOSL 3 Riethoven 3 Leon Kissen (Scheidsrechter) 87013 Sportpark De groote Speel - -
C 24-03-2019 10:00 DOSL 4 UNA 9 Frank Bax (Scheidsrechter) 88551 Sportpark De groote Speel - -
C 24-03-2019 12:00 RKSV Nuenen 10 DOSL 5 P.E.A.M. (Pieter) van Bokhoven 87078 Sportpark de Oude Landen - -
C 24-03-2019 12:00 DOSL 6 RPC 5 Frans van Mierlo (Scheidsrechter) 88222 Sportpark De groote Speel - -
C 24-03-2019 14:30 Pusphaira 5 DOSL 7 80766 Sportpark de Hondsheuvels - -
C 24-03-2019 vervallen ST DOSL/RKSV Heeze VR1 SV Budel VR1 Max Speeckaert (Scheidsrechter) 75832 Sportpark De groote Speel - -
C 30-03-2019 14:30 DOSL JO19-1 Gestel JO19-1 108770 Sportpark De groote Speel - -
C 30-03-2019 14:30 EMK JO17-3G DOSL JO17-3 111512 Sportpark Wettenseind - -
C 30-03-2019 12:45 DOSL JO15-1 EMK JO15-1 113987 Sportpark De groote Speel - -
C 30-03-2019 12:00 Maarheeze JO15-2G DOSL JO15-2 115161 Sportpark De Romrijten - -
C 30-03-2019 12:00 Reusel Sport/CoTrans JO13-3 DOSL JO13-1 118735 Sportpark Den Hoek - -
C 30-03-2019 11:00 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 SV Budel MO13-2 147585 Sportpark De groote Speel - -
C 30-03-2019 11:00 DOSL JO11-1 Woenselse Boys JO11-1 123852 Sportpark De groote Speel - -
C 30-03-2019 11:15 DOSL JO10-1 RKSV Nuenen JO10-5 126763 Sportpark De groote Speel - -
C 30-03-2019 08:45 SV Unitas'59 JO9-3 DOSL JO9-2 129565 Sportpark Bokt - -
C 30-03-2019 10:00 DOSL JO9-3G DVS JO9-2 133856 Sportpark De groote Speel - -
C 30-03-2019 10:00 ST DOSL/RKSVHeeze MO9-1 SV Budel JO9-4M 133091 Sportpark De groote Speel - -
B 30-03-2019 10:00 DOSL JO8-2 BMC JO8-3 151548 Sportpark De groote Speel - -
C 30-03-2019 09:00 DOSL JO7-1 SV Unitas'59 JO7-2 146238 Sportpark De groote Speel - -
C 31-03-2019 12:00 DOSL 2 HMVV 2 89621 Sportpark De groote Speel - -
C 31-03-2019 12:00 DOSL 3 Maarheeze 3 89750 Sportpark De groote Speel - -
C 31-03-2019 10:00 DOSL 4 Terlo 4 80134 Sportpark De groote Speel - -
C 31-03-2019 12:00 Sterksel 2 DOSL 7 84204 Sportpark De Hemelrasten - -
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 24-03-2019 14:00 Maarheeze 1 DOSL 1 W.J.M. (Wessel) Timmers 33416 Sportpark De Romrijten - -
C 24-03-2019 12:00 Tongelre 2 DOSL 2 P.J.F. (Peter) v Schijndel 88111 Sportpark Tongelre - -
C 24-03-2019 12:00 DOSL 3 Riethoven 3 Leon Kissen (Scheidsrechter) 87013 Sportpark De groote Speel - -
C 24-03-2019 10:00 DOSL 4 UNA 9 Frank Bax (Scheidsrechter) 88551 Sportpark De groote Speel - -
C 24-03-2019 12:00 RKSV Nuenen 10 DOSL 5 P.E.A.M. (Pieter) van Bokhoven 87078 Sportpark de Oude Landen - -
C 24-03-2019 12:00 DOSL 6 RPC 5 Frans van Mierlo (Scheidsrechter) 88222 Sportpark De groote Speel - -
C 24-03-2019 14:30 Pusphaira 5 DOSL 7 80766 Sportpark de Hondsheuvels - -
C 24-03-2019 vervallen ST DOSL/RKSV Heeze VR1 SV Budel VR1 Max Speeckaert (Scheidsrechter) 75832 Sportpark De groote Speel - -
C 30-03-2019 14:30 DOSL JO19-1 Gestel JO19-1 108770 Sportpark De groote Speel - -
C 30-03-2019 14:30 EMK JO17-3G DOSL JO17-3 111512 Sportpark Wettenseind - -
C 30-03-2019 12:45 DOSL JO15-1 EMK JO15-1 113987 Sportpark De groote Speel - -
C 30-03-2019 12:00 Maarheeze JO15-2G DOSL JO15-2 115161 Sportpark De Romrijten - -
C 30-03-2019 12:00 Reusel Sport/CoTrans JO13-3 DOSL JO13-1 118735 Sportpark Den Hoek - -
C 30-03-2019 11:00 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 SV Budel MO13-2 147585 Sportpark De groote Speel - -
C 30-03-2019 11:00 DOSL JO11-1 Woenselse Boys JO11-1 123852 Sportpark De groote Speel - -
C 30-03-2019 11:15 DOSL JO10-1 RKSV Nuenen JO10-5 126763 Sportpark De groote Speel - -
C 30-03-2019 08:45 SV Unitas'59 JO9-3 DOSL JO9-2 129565 Sportpark Bokt - -
C 30-03-2019 10:00 DOSL JO9-3G DVS JO9-2 133856 Sportpark De groote Speel - -
C 30-03-2019 10:00 ST DOSL/RKSVHeeze MO9-1 SV Budel JO9-4M 133091 Sportpark De groote Speel - -
C 30-03-2019 09:00 DOSL JO7-1 SV Unitas'59 JO7-2 146238 Sportpark De groote Speel - -
C 31-03-2019 12:00 DOSL 2 HMVV 2 89621 Sportpark De groote Speel - -
C 31-03-2019 12:00 DOSL 3 Maarheeze 3 89750 Sportpark De groote Speel - -
C 31-03-2019 10:00 DOSL 4 Terlo 4 80134 Sportpark De groote Speel - -
C 31-03-2019 12:00 Sterksel 2 DOSL 7 84204 Sportpark De Hemelrasten - -
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
B 30-03-2019 10:00 DOSL JO8-2 BMC JO8-3 151548 Sportpark De groote Speel - -

Terug naar boven