Programma


Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 17-11-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 DOSL JO19-1 J.F. (John) Beerens 34281 Sportpark 't Horstje - -
C 17-11-2018 14:30 DOSL JO17-1 FC Eindhoven AV JO17-1 M.M.B. (Max) Speeckaert 100457 Sportpark De groote Speel Veld A 1 2
C 17-11-2018 14:30 EMK JO17-2 DOSL JO17-2 37397 Sportpark Wettenseind - -
C 17-11-2018 vervallen DOSL JO17-3 RKSV Heeze JO17-3 37191 Sportpark De groote Speel - -
C 17-11-2018 12:00 De Valk JO15-1 DOSL JO15-1 39637 Sportpark Het Valkennest - -
C 17-11-2018 12:45 DOSL JO15-2 SBC JO15-3 F.P. (Frans) van Mierlo 41595 Sportpark De groote Speel Veld C 3 4
C 17-11-2018 vervallen DOSL JO13-1 Braakhuizen JO13-1 J. (Jan) Hurkmans 95486 Sportpark De groote Speel Veld A 5 6
C 17-11-2018 vervallen FC Cranendonck JO13-1 DOSL JO13-1 44204 Sportpark De Braken - -
C 17-11-2018 09:45 RKSV Nuenen MO13-1 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 J.W. (Jurjen) Nieuwenhuis 94857 Sportpark de Oude Landen - -
C 17-11-2018 vervallen Oirschot Vooruit MO13-1 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 79717 Sportpark Moorland - -
C 17-11-2018 vervallen DOSL JO11-1 Braakhuizen JO11-1 49720 Sportpark De groote Speel - -
C 17-11-2018 11:30 RKVVO JO11-4 DOSL JO11-2G 52404 Sportpark Heikant - -
C 17-11-2018 09:00 Dommelen JO10-4G DOSL JO10-1 53114 Sportpark 't Heike - -
C 17-11-2018 08:45 Unitas'59 JO9-4 DOSL JO9-1 59440 Sportpark 't Bokt - -
C 17-11-2018 09:30 DVS JO9-3 DOSL JO9-2 95677 Sportpark De Aalstervelden - -
C 17-11-2018 10:00 DOSL JO9-3G ST DEES-Vessem JO9-4 56785 Sportpark De groote Speel Veld F-2 3 4
C 17-11-2018 10:00 ST DOSL/RKSVHeeze MO9-1 SV Budel JO9-4M 92984 Sportpark De groote Speel Veld F-1 1 2
C 17-11-2018 vervallen DOSL JO8-1 RKSV Nuenen JO8-2 61556 Sportpark De groote Speel - -
C 17-11-2018 10:00 DOSL JO8-2 ST HMVV/Hulsel JO8-2 62958 Sportpark De groote Speel Veld D-1 5 6
C 18-11-2018 14:30 Altweerterheide 1 DOSL 1 Afgeschermd 36673 Sportpark Op Den Das - -
C 18-11-2018 12:00 SDO'39 2 DOSL 2 86452 Sportpark Den Daalacker - -
C 18-11-2018 12:00 DOSL 3 Wilhelmina Boys 4 Leon Kissen (Scheidsrechter) 88844 Sportpark De groote Speel Veld C 5 6
C 18-11-2018 10:00 DOSL 4 Unitas'59 12 Max Speeckaert (Scheidsrechter) 88853 Sportpark De groote Speel Veld A 3 4
C 18-11-2018 12:00 SBC 7 DOSL 5 80404 Sportpark Schuttersheide - -
C 18-11-2018 12:00 DOSL 6 Tivoli 5 Frank Bax (Scheidsrechter) 85874 Sportpark De groote Speel Veld D 7 8
C 18-11-2018 12:00 Tongelre 4 DOSL 7 W. (Wim) Vermeulen 86378 Sportpark Tongelre - -
C 18-11-2018 vervallen ST DOSL/RKSV Heeze VR1 De Weebosch VR1 75643 Sportpark De groote Speel - -
C 19-11-2018 20:10 DOSL Vr1 zaalvoetbal Hof van Brabant VR1 H.T.J.M. (Henny) de Ruijter 1578 Heiberg - -
C 19-11-2018 22:00 DOSL Vr2 zaalvoetbal ESZVV Totelos VR1 H. (Harley) Habraken 1604 Heiberg - -
C 24-11-2018 14:30 DOSL JO19-1 WODAN JO19-2 33243 Sportpark De groote Speel Veld A 1 2
C 24-11-2018 14:30 Hoogeloon JO17-1 DOSL JO17-1 G. (Gerard) Wijnen 35864 Sportpark De Roetwijer - -
C 24-11-2018 14:30 DOSL JO17-2 Geldrop JO17-4 36210 Sportpark De groote Speel Veld C 3 4
C 24-11-2018 15:00 Geldrop JO17-5 DOSL JO17-3 36774 Sportpark De Kievit - -
C 24-11-2018 12:45 DOSL JO15-1 Braakhuizen JO15-1 39957 Sportpark De groote Speel Veld A 5 6
C 24-11-2018 vervallen Nieuw Woensel JO15-1 DOSL JO15-2 39811 Sportpark 't Bokt - -
C 24-11-2018 14:35 SV Valkenswaard JO15-4 DOSL JO15-2 103720 Sportpark Den Dries - -
C 24-11-2018 11:30 Geldrop JO13-3 DOSL JO13-1 92087 Sportpark De Kievit - -
C 24-11-2018 vervallen DOSL JO13-1 Riethoven JO13-1 46047 Sportpark De groote Speel - -
C 24-11-2018 11:00 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 Best Vooruit MO13-1 94867 Sportpark De groote Speel Veld C-1 7 8
C 24-11-2018 vervallen ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 Best Vooruit MO13-1 79722 Sportpark Het Lambrek - -
C 24-11-2018 09:25 FC Eindhoven AV JO11-1 DOSL JO11-1 99913 Sportpark Genneperparken - -
C 24-11-2018 11:00 DOSL JO11-2G DBS JO11-5 49022 Sportpark De groote Speel Veld D-1 1 2
C 24-11-2018 11:15 DOSL JO10-1 Waalre JO10-2 55207 Sportpark De groote Speel Veld F-1 3 links 4 links
C 24-11-2018 vervallen DOSL JO9-1 SV Valkenswaard JO9-4 57852 Sportpark De groote Speel Veld F-1 3 rechts 4 rechts
C 24-11-2018 10:00 DOSL JO9-2 SBC JO9-5 58517 Sportpark De groote Speel Veld F-2 5 6
C 24-11-2018 08:45 Unitas'59 JO9-8 DOSL JO9-3G 58234 Sportpark 't Bokt - -
C 24-11-2018 11:30 Hilvaria JO9-4M ST DOSL/RKSVHeeze MO9-1 59042 Sportpark de Roodloop - -
C 24-11-2018 09:30 Hapert JO8-1G DOSL JO8-2 104465 Sportpark De Lemelvelden - -
C 24-11-2018 10:30 Sterksel JO7-1 DOSL JO7-1 64616 Sportpark De Hemelrasten - -
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 17-11-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 DOSL JO19-1 J.F. (John) Beerens 34281 Sportpark 't Horstje - -
C 17-11-2018 14:30 DOSL JO17-1 FC Eindhoven AV JO17-1 M.M.B. (Max) Speeckaert 100457 Sportpark De groote Speel Veld A 1 2
C 17-11-2018 14:30 EMK JO17-2 DOSL JO17-2 37397 Sportpark Wettenseind - -
C 17-11-2018 vervallen DOSL JO17-3 RKSV Heeze JO17-3 37191 Sportpark De groote Speel - -
C 17-11-2018 12:00 De Valk JO15-1 DOSL JO15-1 39637 Sportpark Het Valkennest - -
C 17-11-2018 12:45 DOSL JO15-2 SBC JO15-3 F.P. (Frans) van Mierlo 41595 Sportpark De groote Speel Veld C 3 4
C 17-11-2018 vervallen DOSL JO13-1 Braakhuizen JO13-1 J. (Jan) Hurkmans 95486 Sportpark De groote Speel Veld A 5 6
C 17-11-2018 vervallen FC Cranendonck JO13-1 DOSL JO13-1 44204 Sportpark De Braken - -
C 17-11-2018 09:45 RKSV Nuenen MO13-1 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 J.W. (Jurjen) Nieuwenhuis 94857 Sportpark de Oude Landen - -
C 17-11-2018 vervallen Oirschot Vooruit MO13-1 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 79717 Sportpark Moorland - -
C 17-11-2018 vervallen DOSL JO11-1 Braakhuizen JO11-1 49720 Sportpark De groote Speel - -
C 17-11-2018 11:30 RKVVO JO11-4 DOSL JO11-2G 52404 Sportpark Heikant - -
C 17-11-2018 09:00 Dommelen JO10-4G DOSL JO10-1 53114 Sportpark 't Heike - -
C 17-11-2018 08:45 Unitas'59 JO9-4 DOSL JO9-1 59440 Sportpark 't Bokt - -
C 17-11-2018 09:30 DVS JO9-3 DOSL JO9-2 95677 Sportpark De Aalstervelden - -
C 17-11-2018 10:00 DOSL JO9-3G ST DEES-Vessem JO9-4 56785 Sportpark De groote Speel Veld F-2 3 4
C 17-11-2018 10:00 ST DOSL/RKSVHeeze MO9-1 SV Budel JO9-4M 92984 Sportpark De groote Speel Veld F-1 1 2
C 17-11-2018 vervallen DOSL JO8-1 RKSV Nuenen JO8-2 61556 Sportpark De groote Speel - -
C 17-11-2018 10:00 DOSL JO8-2 ST HMVV/Hulsel JO8-2 62958 Sportpark De groote Speel Veld D-1 5 6
C 18-11-2018 14:30 Altweerterheide 1 DOSL 1 Afgeschermd 36673 Sportpark Op Den Das - -
C 18-11-2018 12:00 SDO'39 2 DOSL 2 86452 Sportpark Den Daalacker - -
C 18-11-2018 12:00 DOSL 3 Wilhelmina Boys 4 Leon Kissen (Scheidsrechter) 88844 Sportpark De groote Speel Veld C 5 6
C 18-11-2018 10:00 DOSL 4 Unitas'59 12 Max Speeckaert (Scheidsrechter) 88853 Sportpark De groote Speel Veld A 3 4
C 18-11-2018 12:00 SBC 7 DOSL 5 80404 Sportpark Schuttersheide - -
C 18-11-2018 12:00 DOSL 6 Tivoli 5 Frank Bax (Scheidsrechter) 85874 Sportpark De groote Speel Veld D 7 8
C 18-11-2018 12:00 Tongelre 4 DOSL 7 W. (Wim) Vermeulen 86378 Sportpark Tongelre - -
C 18-11-2018 vervallen ST DOSL/RKSV Heeze VR1 De Weebosch VR1 75643 Sportpark De groote Speel - -
C 19-11-2018 20:10 DOSL Vr1 zaalvoetbal Hof van Brabant VR1 H.T.J.M. (Henny) de Ruijter 1578 Heiberg - -
C 19-11-2018 22:00 DOSL Vr2 zaalvoetbal ESZVV Totelos VR1 H. (Harley) Habraken 1604 Heiberg - -
C 24-11-2018 14:30 DOSL JO19-1 WODAN JO19-2 33243 Sportpark De groote Speel Veld A 1 2
C 24-11-2018 14:30 Hoogeloon JO17-1 DOSL JO17-1 G. (Gerard) Wijnen 35864 Sportpark De Roetwijer - -
C 24-11-2018 14:30 DOSL JO17-2 Geldrop JO17-4 36210 Sportpark De groote Speel Veld C 3 4
C 24-11-2018 15:00 Geldrop JO17-5 DOSL JO17-3 36774 Sportpark De Kievit - -
C 24-11-2018 12:45 DOSL JO15-1 Braakhuizen JO15-1 39957 Sportpark De groote Speel Veld A 5 6
C 24-11-2018 vervallen Nieuw Woensel JO15-1 DOSL JO15-2 39811 Sportpark 't Bokt - -
C 24-11-2018 14:35 SV Valkenswaard JO15-4 DOSL JO15-2 103720 Sportpark Den Dries - -
C 24-11-2018 11:30 Geldrop JO13-3 DOSL JO13-1 92087 Sportpark De Kievit - -
C 24-11-2018 vervallen DOSL JO13-1 Riethoven JO13-1 46047 Sportpark De groote Speel - -
C 24-11-2018 11:00 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 Best Vooruit MO13-1 94867 Sportpark De groote Speel Veld C-1 7 8
C 24-11-2018 vervallen ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 Best Vooruit MO13-1 79722 Sportpark Het Lambrek - -
C 24-11-2018 09:25 FC Eindhoven AV JO11-1 DOSL JO11-1 99913 Sportpark Genneperparken - -
C 24-11-2018 11:00 DOSL JO11-2G DBS JO11-5 49022 Sportpark De groote Speel Veld D-1 1 2
C 24-11-2018 11:15 DOSL JO10-1 Waalre JO10-2 55207 Sportpark De groote Speel Veld F-1 3 links 4 links
C 24-11-2018 vervallen DOSL JO9-1 SV Valkenswaard JO9-4 57852 Sportpark De groote Speel Veld F-1 3 rechts 4 rechts
C 24-11-2018 10:00 DOSL JO9-2 SBC JO9-5 58517 Sportpark De groote Speel Veld F-2 5 6
C 24-11-2018 08:45 Unitas'59 JO9-8 DOSL JO9-3G 58234 Sportpark 't Bokt - -
C 24-11-2018 11:30 Hilvaria JO9-4M ST DOSL/RKSVHeeze MO9-1 59042 Sportpark de Roodloop - -
C 24-11-2018 09:30 Hapert JO8-1G DOSL JO8-2 104465 Sportpark De Lemelvelden - -
C 24-11-2018 10:30 Sterksel JO7-1 DOSL JO7-1 64616 Sportpark De Hemelrasten - -

Terug naar boven