• Programma komende week (veld)
    DatumTijdWedstrijdScheidsrechterVeldKLK ThuisKLK UitDetails
    8 okt.09:00SV Someren JO8-5JM - DOSL JO8-1veld 1 B2
    8 okt.09:30DOSL JO7-2 - RKSV Heeze JO7-1veld 1 A1 - A
    8 okt.09:30DOSL JO9-1 - FC Eindhoven AV JO9-4JMveld 2 A1 - B
    8 okt.09:30DVS JO10-2 - DOSL JO10-2veld 1 A1
    8 okt.09:50Woenselse Boys JO7-1 - DOSL JO7-2veld 1 A1 - A
    8 okt.09:50SV Someren JO7-1 - DOSL JO7-1JMveld 1 B1 - A
    8 okt.10:00DOSL JO9-2 - Dommelen JO9-3veld 2 A2 - B
    8 okt.10:00s.v. Laar JO11-1 - DOSL JO11-1JMveld 1 A
    8 okt.10:10DOSL JO7-2 - DBS JO7-2veld 1 A1 - A
    8 okt.10:10DOSL JO7-1JM - Neerkandia JO7-1veld 1 B1 - A
    8 okt.10:15DOSL JO10-1 - S.V. Tongelre JO10-2veld 2 B1 - B
    8 okt.10:15FC Eindhoven AV JO13-2 - DOSL JO13-1veld 3
    8 okt.10:30DOSL JO11-3 - Maarheeze JO11-1JMveld 1 A - A
    8 okt.10:30DOSL JO12-1JM - Mifano JO12-1JMveld 3 A - C
    8 okt.10:30DOSL JO11-2 - NWC JO11-3veld 1 B - A
    8 okt.11:00Riethoven JO13-1 - DOSL JO13-2veld 1
    8 okt.11:30SCG'18 JO17-2 - DOSL JO17-1J.P.M. (Hans) van Weertveld 2 - KG12
    8 okt.12:15ST DOSL/RKSV Heeze MO13-1 - RKVVO MO13-1veld 1 - A
    8 okt.13:00NWC JO15-3 - DOSL JO15-2J. (Joep) Leenenveld 467
    8 okt.14:30DOSL MO17-1 - Bergeijk MO17-1veld 1 - A
    8 okt.15:00DOSL JO19-1 - SJO Juventud JO19-1veld 3 - C
    9 okt.10:00DOSL 5 - De Raven 3Afgeschermdveld 2 - B14
    9 okt.10:00 - JONG BRABANT VR 1veld 2 - B
    9 okt.11:00Sterksel 2 - DOSL 4veld 1
    9 okt.12:00DOSL 6 - SV Valkenswaard 5Afgeschermdveld 1 - A23
    9 okt.12:00Hapert 2 - DOSL 2J. (Jos) Minkelsveld C - C46
    9 okt.12:30DOSL 7 - SV Budel 8P. (Pim) Cremersveld 2 - B56
    9 okt.14:30EDN'56 1 - DOSL 1A. (Alain) Ortiz den Hollanderveld 1
  • Programma komende week (zaal)
    DatumTijdWedstrijdScheidsrechterAccommodatie
    7 okt.20:10DOSL 1 - SV Unitas'59 1E.C.P.D. (Stan) KlompKoolakkers
    14 okt.19:15TOB 2 - DOSL 1J. (Jorge) CruzStrijp (sporthal)
    14 okt.20:10DOSL 2 - Brabantia 10A.J.A. (Ad) van VugtFrits Philipshal (Bisschops Bekkers)
  • Programma komende periode (thuis jeugd)
    DatumTijdWedstrijdScheidsrechterVeldKLK ThuisKLK Uit
    15 okt.10:00DOSL JO7-1JM - SVSH JO7-1veld 1 A1
    15 okt.10:00DOSL JO8-1 - RKSV Heeze JO8-2JMveld 1 A1 - A
    15 okt.10:15DOSL JO10-2 - Waalre JO10-3veld 1 A2 - A
    15 okt.10:30DOSL JO7-2 - SV Valkenswaard JO7-3veld 3 B1
    15 okt.10:30DOSL JO11-1JM - Brevendia JO11-1veld 1 B - A
    15 okt.10:40DOSL JO7-1JM - Neerkandia JO7-1veld 1 A1
    15 okt.11:10DOSL JO7-2 - DBS JO7-2veld 3 B1
    26 okt.15:10DOSL MO17-1 - Torquay Girlsveld 1 - A
    26 okt.15:10ST DOSL/RKSV Heeze MO13-1 - Torquay Girls O14veld 2 - B
    30 okt.10:00 - RPC VR 1veld 2 - B
    13 nov.10:00 - VV TRINITAS OISTERWIJK VR1veld 1 - A
    4 dec.10:00 - RKDSV VR 1 veld 1 - A
    12 feb.10:00 - ODC VR1veld 2 - B
  • Programma komende periode (thuis senioren)
    DatumTijdWedstrijdScheidsrechterVeldKLK ThuisKLK Uit
    14 okt.20:00DOSL 35+2 - Terlo 35+1veld 1 B
    14 okt.20:00DOSL 35+1 - SBC 35+1veld 1 A - A
    14 okt.21:00DOSL 35+2 - DEES 35+1veld 1 A
    14 okt.21:30DOSL 35+1 - De Valk 35+1veld 1 A - A
    16 okt.10:30DOSL 3 - RPC 6B. (Bart-Jan) Böschenveld 2 - B56
    16 okt.12:00DOSL 2 - Reusel Sport/CoTrans 3Afgeschermdveld 1 - A23
    16 okt.12:30DOSL 4 - Rood Wit'67/Plus 3F.P. (Frans) van Mierloveld 2 - B78
    16 okt.14:30DOSL 1 - Waalre 1M. (Mohammad) Sheikhiveld 1 - A14
    30 okt.10:00DOSL 5 - EFC 11Afgeschermdveld 1 - A14
    30 okt.10:00 - RPC VR 1veld 2 - B
    30 okt.10:30DOSL 3 - Braakhuizen 6Afgeschermdveld 2 - B23
    30 okt.12:00DOSL 6 - EFC 8F.P. (Frans) van Mierloveld 1 - A56
    30 okt.12:30DOSL 7 - Woenselse Boys 9P. (Pim) Cremersveld 2 - B78
    4 nov.19:30DOSL 35+1 - De Valk 35+1veld 1 A
    4 nov.20:00DOSL 35+2 - DEES 35+1veld 1 B
    4 nov.20:30DOSL 35+1 - Nederwetten 35+1veld 1 B
    4 nov.21:00DOSL 35+2 - Bergeijk 35+1veld 1 A
    6 nov.12:00DOSL 2 - Geldrop 3F.P. (Frans) van Mierloveld 1 - A23
    6 nov.12:30DOSL 4 - DVS 4Afgeschermdveld 2 - B56
    6 nov.14:30DOSL 1 - HMVV 1veld 1 - A14
    13 nov.10:00 - VV TRINITAS OISTERWIJK VR1veld 1 - A
    13 nov.10:30DOSL 3 - RKSV Heeze 8Afgeschermdveld 1 - A23
    13 nov.12:00DOSL 6 - RPC 9F.P. (Frans) van Mierloveld 2 - B78
    13 nov.12:30DOSL 7 - DVS 5P. (Pim) Cremersveld 1 - A56
    18 nov.19:30DOSL 35+1 - SV Valkenswaard 35+1veld 6 A
    18 nov.20:00DOSL 35+2 - De Valk 35+2veld 1 A - A
    18 nov.20:30DOSL 35+1 - De Valk 35+1veld 6 B
    18 nov.21:30DOSL 35+2 - Bergeijk 35+1veld 1 A - A
    20 nov.14:30DOSL 1 - ZSC 1veld 1 - A14
    27 nov.10:30DOSL 3 - Geldrop 8Afgeschermdveld 2 - B23
    27 nov.12:00DOSL 6 - FC Eindhoven AV 4F.P. (Frans) van Mierloveld 1 - A56
    27 nov.12:30DOSL 7 - DBS 6P. (Pim) Cremersveld 2 - B78
    2 dec.19:30DOSL 35+1 - Nederwetten 35+1veld 1 A
    2 dec.20:00DOSL 35+2 - DEES 35+1veld 1 B
    2 dec.20:30DOSL 35+1 - De Valk 35+1veld 1 B
    2 dec.21:00DOSL 35+2 - Terlo 35+1veld 1 A
    4 dec.10:00DOSL 5 - BES 1Afgeschermdveld 1 - A78
    4 dec.10:00 - RKDSV VR 1 veld 1 - A
    4 dec.12:00DOSL 2 - Steensel 2Afgeschermdveld 1 - A23
    4 dec.12:30DOSL 4 - De Valk 4F.P. (Frans) van Mierloveld 2 - B56
    4 dec.14:00DOSL 1 - Spoordonkse Boys 1veld 1 - A14
    11 dec.10:30DOSL 3 - SV Budel 9F.P. (Frans) van Mierloveld 2 - B23
    11 dec.12:00DOSL 6 - UNA 7Afgeschermdveld 1 - A56
    11 dec.12:30DOSL 7 - RKVVO 8P. (Pim) Cremersveld 2 - B78
    29 jan.10:00DOSL 5 - SV Valkenswaard 6Afgeschermdveld 2 - B78
    29 jan.12:00DOSL 2 - Woenselse Boys 3F.P. (Frans) van Mierloveld 1 - A23
    29 jan.12:30DOSL 4 - FC Cranendonck 3Afgeschermdveld 2 - B56
    29 jan.14:30DOSL 1 - Riethoven 1veld 1 - A14
    5 feb.10:30DOSL 3 - Brabantia 8B. (Bart-Jan) Böschenveld 2 - B56
    5 feb.12:00DOSL 2 - Maarheeze 2Afgeschermdveld 1 - A23
    5 feb.12:30DOSL 4 - Maarheeze 3F.P. (Frans) van Mierloveld 2 - B78
    12 feb.10:00DOSL 5 - Bergeijk 6Afgeschermdveld 1 - A78
    12 feb.10:00 - ODC VR1veld 2 - B
    12 feb.12:00DOSL 6 - Dommelen 6F.P. (Frans) van Mierloveld 1 - A23
    12 feb.12:30DOSL 7 - RPC 7P. (Pim) Cremersveld 2 - B56
    12 feb.14:30DOSL 1 - SDO'39 1veld 1 - A12
  • Programma DOSL totaalprogramma senioren en junioren
    WedstrijddatumWedstrijdnummerThuisteamUitteamDatumAanvangstijdScheidsrechterVeldKleedkamerthuisteamKleedkameruitteam
    07-10-2022 20:101153DOSL 1SV Unitas'59 17 okt.20:10E.C.P.D. (Stan) KlompKoolakkers veld 1
    08-10-2022 09:0033391SV Someren JO8-5JMDOSL JO8-18 okt.09:00veld 1 B2
    08-10-2022 09:3029844DOSL JO7-2RKSV Heeze JO7-18 okt.09:30veld 1 A1 - A
    08-10-2022 09:3039057DOSL JO9-1FC Eindhoven AV JO9-4JM8 okt.09:30veld 2 A1 - B
    08-10-2022 09:3042045DVS JO10-2DOSL JO10-28 okt.09:30veld 1 A1
    08-10-2022 09:5027023Woenselse Boys JO7-1DOSL JO7-28 okt.09:50veld 1 A1 - A
    08-10-2022 09:5026319SV Someren JO7-1DOSL JO7-1JM8 okt.09:50veld 1 B1 - A
    08-10-2022 10:0039060DOSL JO9-2Dommelen JO9-38 okt.10:00veld 2 A2 - B
    08-10-2022 10:0048669s.v. Laar JO11-1DOSL JO11-1JM8 okt.10:00veld 1 A
    08-10-2022 10:1029843DOSL JO7-2DBS JO7-28 okt.10:10veld 1 A1 - A
    08-10-2022 10:1027066DOSL JO7-1JMNeerkandia JO7-18 okt.10:10veld 1 B1 - A
    08-10-2022 10:1542117DOSL JO10-1S.V. Tongelre JO10-28 okt.10:15veld 2 B1 - B
    08-10-2022 10:1557344FC Eindhoven AV JO13-2DOSL JO13-18 okt.10:15veld 3
    08-10-2022 10:3047942DOSL JO11-3Maarheeze JO11-1JM8 okt.10:30veld 1 A - A
    08-10-2022 10:3047939DOSL JO11-2NWC JO11-38 okt.10:30veld 1 B - A
    08-10-2022 10:3051663DOSL JO12-1JMMifano JO12-1JM8 okt.10:30veld 3 A - C
    08-10-2022 11:0056669Riethoven JO13-1DOSL JO13-28 okt.11:00veld 1
    08-10-2022 11:3050693SCG'18 JO17-2DOSL JO17-18 okt.11:30J.P.M. (Hans) van Weertveld 2 - KG12
    08-10-2022 12:1560223ST DOSL/RKSV Heeze MO13-1RKVVO MO13-18 okt.12:15veld 1 - A
    08-10-2022 13:0054637NWC JO15-3DOSL JO15-28 okt.13:00J. (Joep) Leenenveld 467
    08-10-2022 14:3059260DOSL MO17-1Bergeijk MO17-18 okt.14:30veld 1 - A
    08-10-2022 15:0035699DOSL JO19-1SJO Juventud JO19-18 okt.15:00veld 3 - C
    09-10-2022 10:0070008DOSL 5De Raven 39 okt.10:00Afgeschermdveld 2 - B14
    09-10-2022 10:00903 JONG BRABANT VR 19 okt.10:00veld 2 - B
    09-10-2022 11:0072896Sterksel 2DOSL 49 okt.11:00veld 1
    09-10-2022 12:0072660DOSL 6SV Valkenswaard 59 okt.12:00Afgeschermdveld 1 - A23
    09-10-2022 12:0077176Hapert 2DOSL 29 okt.12:00J. (Jos) Minkelsveld C - C46
    09-10-2022 12:3066135DOSL 7SV Budel 89 okt.12:30P. (Pim) Cremersveld 2 - B56
    09-10-2022 14:3013192EDN'56 1DOSL 19 okt.14:30A. (Alain) Ortiz den Hollanderveld 1
    14-10-2022 19:1583693TOB 2DOSL 114 okt.19:15J. (Jorge) CruzStrijp veld 1
    14-10-2022 19:3080788Bergeijk 35+1DOSL 35+214 okt.19:30veld 1 B
    14-10-2022 19:3081217Nederwetten 35+1DOSL 35+114 okt.19:30veld 1 A - A
    14-10-2022 20:0081348DOSL 35+2Terlo 35+114 okt.20:00veld 1 B
    14-10-2022 20:0080857DOSL 35+1SBC 35+114 okt.20:00veld 1 A - A
    14-10-2022 20:102087DOSL 2Brabantia 1014 okt.20:10A.J.A. (Ad) van VugtFrits Philipshal veld 1
    14-10-2022 20:3081127De Valk 35+2DOSL 35+214 okt.20:30veld 1 A
    14-10-2022 21:0081347DOSL 35+2DEES 35+114 okt.21:00veld 1 A
    14-10-2022 21:0081017SV Valkenswaard 35+1DOSL 35+114 okt.21:00veld 1 A - A
    14-10-2022 21:3080858DOSL 35+1De Valk 35+114 okt.21:30veld 1 A - A
    15-10-2022 08:4537084UNA JO9-2DOSL JO9-115 okt.08:45veld 3 A2
    15-10-2022 09:3037820DVS JO9-4DOSL JO9-215 okt.09:30veld 1 B2
    15-10-2022 10:0027069DOSL JO7-1JMSVSH JO7-115 okt.10:00veld 1 A1
    15-10-2022 10:0032908DOSL JO8-1RKSV Heeze JO8-2JM15 okt.10:00veld 1 A1 - A
    15-10-2022 10:0042574Geldrop JO10-4DOSL JO10-115 okt.10:00veld 1-Geldrop A2
    15-10-2022 10:0047065S.V. Brandevoort JO11-3DOSL JO11-215 okt.10:00veld 1 A
    15-10-2022 10:1542121DOSL JO10-2Waalre JO10-315 okt.10:15veld 1 A2 - A
    15-10-2022 10:2022909SSE JO7-1DOSL JO7-1JM15 okt.10:20veld 1 A1
    15-10-2022 10:3029846DOSL JO7-2SV Valkenswaard JO7-315 okt.10:30veld 3 B1
    15-10-2022 10:3047934DOSL JO11-1JMBrevendia JO11-115 okt.10:30veld 1 B - A
    15-10-2022 10:3047016Merefeldia JO11-3DOSL JO11-315 okt.10:30veld 1 A
    15-10-2022 10:4027068DOSL JO7-1JMNeerkandia JO7-115 okt.10:40veld 1 A1
    15-10-2022 10:5027123De Valk JO7-1DOSL JO7-215 okt.10:50veld 3 B1
    15-10-2022 11:1029845DOSL JO7-2DBS JO7-215 okt.11:10veld 3 B1
    15-10-2022 11:3060111Blauw Geel'38/JUMBO MO13-1ST DOSL/RKSV Heeze MO13-115 okt.11:30veld 2
    15-10-2022 11:3051741SV Someren JO12-2DOSL JO12-1JM15 okt.11:30veld 1 B
    15-10-2022 13:0059084Bladella MO17-1DOSL MO17-115 okt.13:00veld 1
    16-10-2022 10:0071352Dommelen 5DOSL 516 okt.10:00veld 2
    16-10-2022 10:00904WILHELMINA BOYS VR 1 16 okt.10:00Afgeschermdveld 1
    16-10-2022 10:3074969DOSL 3RPC 616 okt.10:30B. (Bart-Jan) Böschenveld 2 - B56
    16-10-2022 10:3071688Waalre 3DOSL 616 okt.10:30veld 2
    16-10-2022 12:0076154DOSL 2Reusel Sport/CoTrans 316 okt.12:00Afgeschermdveld 1 - A23
    16-10-2022 12:3073267DOSL 4Rood Wit'67/Plus 316 okt.12:30F.P. (Frans) van Mierloveld 2 - B78
    16-10-2022 14:3012829DOSL 1Waalre 116 okt.14:30M. (Mohammad) Sheikhiveld 1 - A14
    21-10-2022 20:101324Brabantia 1DOSL 121 okt.20:10Genderbeemd veld 1
    21-10-2022 22:001996Woenselse Boys 3DOSL 221 okt.22:00Frits Philipshal veld 1
    26-10-2022 15:101DOSL MO17-1Torquay Girls26 okt.15:10veld 1 - A
    26-10-2022 15:102ST DOSL/RKSV Heeze MO13-1Torquay Girls O1426 okt.15:10veld 2 - B
    30-10-2022 10:0074326DOSL 5EFC 1130 okt.10:00Afgeschermdveld 1 - A14
    30-10-2022 10:00905 RPC VR 130 okt.10:00veld 2 - B
    30-10-2022 10:3072828DOSL 3Braakhuizen 630 okt.10:30Afgeschermdveld 2 - B23
    30-10-2022 12:0072905DOSL 6EFC 830 okt.12:00F.P. (Frans) van Mierloveld 1 - A56
    30-10-2022 12:0073091RKSV Heeze 7DOSL 430 okt.12:00veld 2
    30-10-2022 12:3074706DOSL 7Woenselse Boys 930 okt.12:30P. (Pim) Cremersveld 2 - B78
    30-10-2022 14:3012539Steensel 1DOSL 130 okt.14:30veld 1
    04-11-2022 19:151201DOSL 1TOB 24 nov.19:15Koolakkers veld 1
    04-11-2022 19:3080859DOSL 35+1De Valk 35+14 nov.19:30veld 1 A
    04-11-2022 19:3080890Terlo 35+1DOSL 35+24 nov.19:30veld 1 B
    04-11-2022 20:0081349DOSL 35+2DEES 35+14 nov.20:00veld 1 B
    04-11-2022 20:0081019SV Valkenswaard 35+1DOSL 35+14 nov.20:00veld 1 B
    04-11-2022 20:101824DOSL 2BZVV/Du Commerce 14 nov.20:10Koolakkers veld 1
    04-11-2022 20:3080860DOSL 35+1Nederwetten 35+14 nov.20:30veld 1 B
    04-11-2022 20:3081130De Valk 35+2DOSL 35+24 nov.20:30veld 1 A
    04-11-2022 21:0081350DOSL 35+2Bergeijk 35+14 nov.21:00veld 1 A