• Gebruik van de velden

    Gelieve onderstaande velden NIET te gebruiken in verband met onderhoud:

    DATUM                             VELD          GEDEELTE



     

    Bij voorbaat dank,

    De accommodatiecommissie

  • Thuiswedstrijden komende week (veld)

    DatumTijdWedstrijdScheidsrechterVeldKLK ThuisKLK UitDetails
    8 okt.09:30DOSL JO7-2 - RKSV Heeze JO7-1veld 1 A1 - A
    8 okt.09:30DOSL JO9-1 - FC Eindhoven AV JO9-4JMveld 2 A1 - B
    8 okt.10:00DOSL JO9-2 - Dommelen JO9-3veld 2 A2 - B
    8 okt.10:10DOSL JO7-2 - DBS JO7-2veld 1 A1 - A
    8 okt.10:10DOSL JO7-1JM - Neerkandia JO7-1veld 1 B1 - A
    8 okt.10:15DOSL JO10-1 - S.V. Tongelre JO10-2veld 2 B1 - B
    8 okt.10:30DOSL JO11-3 - Maarheeze JO11-1JMveld 1 A - A
    8 okt.10:30DOSL JO12-1JM - Mifano JO12-1JMveld 3 A - C
    8 okt.10:30DOSL JO11-2 - NWC JO11-3veld 1 B - A
    8 okt.12:15ST DOSL/RKSV Heeze MO13-1 - RKVVO MO13-1veld 1 - A
    8 okt.14:30DOSL MO17-1 - Bergeijk MO17-1veld 1 - A
    8 okt.15:00DOSL JO19-1 - SJO Juventud JO19-1veld 3 - C
    9 okt.10:00DOSL 5 - De Raven 3Afgeschermdveld 2 - B14
    9 okt.10:00 - JONG BRABANT VR 1veld 2 - B
    9 okt.12:00DOSL 6 - SV Valkenswaard 5Afgeschermdveld 1 - A23
    9 okt.12:30DOSL 7 - SV Budel 8P. (Pim) Cremersveld 2 - B56
  • Uitwedstrijden komende week (veld)

    DatumTijdWedstrijdScheidsrechterVeldPlaatsKLK ThuisKLK UitDetails
    8 okt.09:00SV Someren JO8-5JM - DOSL JO8-1veld 1 B2
    8 okt.09:30DVS JO10-2 - DOSL JO10-2veld 1 A1
    8 okt.09:50Woenselse Boys JO7-1 - DOSL JO7-2veld 1 A1 - A
    8 okt.09:50SV Someren JO7-1 - DOSL JO7-1JMveld 1 B1 - A
    8 okt.10:00s.v. Laar JO11-1 - DOSL JO11-1JMveld 1 A
    8 okt.10:15FC Eindhoven AV JO13-2 - DOSL JO13-1veld 3
    8 okt.11:00Riethoven JO13-1 - DOSL JO13-2veld 1
    8 okt.11:30SCG'18 JO17-2 - DOSL JO17-1J.P.M. (Hans) van Weertveld 2 - KG12
    8 okt.13:00NWC JO15-3 - DOSL JO15-2J. (Joep) Leenenveld 467
    9 okt.11:00Sterksel 2 - DOSL 4veld 1
    9 okt.12:00Hapert 2 - DOSL 2J. (Jos) Minkelsveld C - C46
    9 okt.14:30EDN'56 1 - DOSL 1A. (Alain) Ortiz den Hollanderveld 1
  • Uitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslag
    2 okt.SDO'39 1DOSL 11 - 1
    2 okt.DOSL 4SV Valkenswaard 74 - 0
    2 okt.DOSL 2SV Valkenswaard 31 - 2
    2 okt.DOSL 3FC Eindhoven AV 63 - 2
    2 okt.Bergeijk 6DOSL 51 - 1
    2 okt.RPC 7DOSL 75 - 1
    2 okt.Dommelen 6DOSL 63 - 1
    1 okt.DOSL JO17-1DBS JO17-21 - 3
    1 okt.SV Budel JO15-1DOSL JO15-12 - 1
    1 okt.SV Valkenswaard MO17-1DOSL MO17-14 - 3
    1 okt.DOSL JO13-1Geldrop JO13-25 - 2
    1 okt.Eindse Boys JO11-1DOSL JO11-325 - 0
    1 okt.DOSL JO11-1Merefeldia JO11-1JM6 - 6
    1 okt.Gloria UC MO13-1DOSL MO13-12 - 2
    1 okt.SV Someren JO11-3DOSL JO11-27 - 3
    1 okt.SV De Braak JO12-2DOSL JO12-14 - 0
    30 sep.VDC/Oers Gezellig 1DOSL 1 zaal13 - 1
    30 sep.Brabantia 8DOSL 2 zaal3 - 8
  • Afgelastingen

    Geen afgelastingen