• Gebruik van de velden

    Gelieve onderstaande velden NIET te gebruiken om te trainen:

    DATUM                             VELD          GEDEELTE

    maandag 28-11                  ALLE           ALLES

     

    Bij voorbaat dank,

    De accommodatiecommissie

  • Thuiswedstrijden komende week (veld)

    DatumTijdWedstrijdScheidsrechterVeldKLK ThuisKLK UitDetails
    2 dec.19:30DOSL 35+1 - Nederwetten 35+1veld 1 A
    2 dec.20:00DOSL 35+2 - DEES 35+1veld 3 BKK5KK6
    2 dec.20:30DOSL 35+1 - De Valk 35+1veld 1 B
    2 dec.21:00DOSL 35+2 - Terlo 35+1veld 3 AKK5KK8
    3 dec.09:30DOSL JO7-2 - S.V. Tongelre JO7-1veld 1 A1
    3 dec.09:30DOSL JO7-1JM - SV Valkenswaard JO7-3veld 1 B1
    3 dec.10:00DOSL JO9-2 - RPC JO9-7veld 2 A1
    3 dec.10:10DOSL JO7-2 - RKSV Heeze JO7-3veld 1 A1
    3 dec.10:10DOSL JO7-1JM - SV Unitas'59 JO7-2veld 1 B1
    3 dec.10:15DOSL JO10-1 - FC Cranendonck JO10-2veld 2 A2
    3 dec.10:30DOSL JO11-1JM - Eindse Boys JO11-1S.W.M.G. (Sebastiaan) Weijmansveld 1 A
    3 dec.10:30DOSL JO12-1JM - UNA JO12-2K.G.J.M. (Kay) Wijnandsveld 1 B
    3 dec.11:00DOSL JO13-1 - FC Eindhoven AV JO13-2T.A.B. (Teun) Donkersveld 3
    3 dec.12:15ST DOSL/RKSV Heeze MO13-1 - ST Roggel/SVVH MO13-1Afgeschermdveld 1
    3 dec.12:30DOSL JO15-2 - Mifano JO15-2B. (Bart-Jan) Böschenveld 2
    3 dec.14:30ST DOSL/RKSV Heeze MO17-1 - Oirschot Vooruit MO17-1P. (Pim) Cremersveld 1
    3 dec.15:00DOSL JO17-1 - Mierlo Hout JO17-2F.P. (Frans) van Mierloveld 2
    3 dec.15:00DOSL JO19-1 - EMK JO19-1J. (Jan) Hurkmansveld 3
    4 dec.10:00DOSL 5 - BES 1Afgeschermdveld 278
    4 dec.10:00DOSL VR2 - RKDSV VR 1 Afgeschermdveld 1 - (A)14
  • Uitwedstrijden komende week (veld)

    DatumTijdWedstrijdScheidsrechterVeldPlaatsKLK ThuisKLK UitDetails
    2 dec.19:30Bergeijk 35+1 - DOSL 35+2veld 3 BKK7KK5
    2 dec.20:00SV Valkenswaard 35+1 - DOSL 35+1veld 1 B
    2 dec.20:30De Valk 35+2 - DOSL 35+2veld 3 AKK4KK5
    2 dec.21:30SBC 35+1 - DOSL 35+1veld 1 B
    3 dec.09:00Rood Wit V JO8-3JM - DOSL JO8-1veld 3 A14R1R
    3 dec.09:15S.V. Tongelre JO9-2 - DOSL JO9-1veld 2 A2
    3 dec.09:50RPC JO7-1 - DOSL JO7-2veld 1 A1
    3 dec.09:50Brabantia JO7-3 - DOSL JO7-1JMveld 1 B1
    3 dec.10:00RPC MO10-1 - DOSL JO10-2veld 5 A2
    3 dec.10:00ST Knegselse Boys / Steensel JO8-2JM - DOSL JO8-2veld 1 A1
    3 dec.10:15SBC JO11-3JM - DOSL JO11-2veld 1 B
    3 dec.10:30Bergeijk JO11-2 - DOSL JO11-3veld 2 B
    3 dec.13:00Beerse Boys JO15-1JM - DOSL JO15-1S.H.A.M. (Sjors) Spijkersveld 2
    4 dec.10:00RKSV Heeze 5 - DOSL 6veld 4
    4 dec.10:00RKSV Heeze 6 - DOSL 7veld 3
    4 dec.12:00Pusphaira 7 - DOSL 3veld 4-Woenselse Boys / Pusphaira
  • Uitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslag
    27 nov.DVS 1DOSL 10 - 5
    27 nov.DOSL 3Geldrop 81 - 3
    27 nov.DOSL 7DBS 62 - 0
    27 nov.SV Budel 10DOSL 41 - 2
    27 nov.ZSC 4DOSL 52 - 3
    26 nov.DOSL JO17-1SV Someren JO17-21 - 2
    26 nov.DOSL MO17-1Bergeijk MO17-13 - 1
    26 nov.DOSL JO15-1UNA JO15-27 - 0
    26 nov.Woenselse Boys JO15-2DOSL JO15-23 - 3
    26 nov.RKSV Nuenen JO13-2DOSL JO13-10 - 6
    26 nov.DOSL JO11-2S.V. Tongelre JO11-24 - 3
    26 nov.DOSL JO12-1SV Valkenswaard JO12-2JM3 - 4
    26 nov.Maarheeze JO11-1JMDOSL JO11-13 - 5
    26 nov.OJC ROSMALEN MO13-1DOSL MO13-18 - 0
  • Afgelastingen

    Geen afgelastingen