• Thuiswedstrijden komende week (veld)

    DatumTijdWedstrijdScheidsrechterVeldKLK ThuisKLK UitDetails
    27 nov.08:45DOSL JO7-1JM - Geldrop JO7-4veld 1-Geldrop
    27 nov.09:05DOSL JO7-1JM - RKSV Heeze JO7-1veld 1-Geldrop
    27 nov.09:30DOSL JO9-1 - NWC JO9-3veld F112
    27 nov.11:00DOSL JO10-1 - Sparta'25 JO10-2JMveld F112
    27 nov.11:00DOSL JO10-2 - ST Knegselse Boys / Steensel JO10-1JMveld F234
    27 nov.AFGELASTDOSL JO11-1JM - Maarheeze JO11-1JMveld 2--
    27 nov.11:15DOSL JO12-2 - Unitas '59 JO12-7JMW. (Wessel) Strijbosveld D156
    27 nov.13:00ST DOSL/RKSV Heeze MO15-1 - Sparta'25 MO15-1veld D34
    27 nov.13:15DOSL JO15-1 - MMC Weert JO15-1P. (Pim) Cremersveld B12
    27 nov.15:00DOSL JO17-1 - RKSVO JO17-1F.P. (Frans) van Mierloveld D34
    27 nov.15:00DOSL JO19-1 - s.v. Laar JO19-2B. (Bart-Jan) Böschenveld D12
    28 nov.10:00DOSL 4 - SV Budel 6Afgeschermdveld B23
    28 nov.10:00D.O.S.L. VR 2 - Hoogeloon VR 1veld A14
    28 nov.12:00DOSL 7 - RPC 13P. (Pim) Cremersveld B56
    28 nov.12:00DOSL 8 - Riethoven 4F.P. (Frans) van Mierloveld A78
    3 dec.20:00DOSL 35+1 - Bergeijk 35+1veld 1
    3 dec.21:30DOSL 35+1 - De Valk 35+1veld 1
    4 dec.10:00DOSL JO7-1JM - Tegenstanders Jo7veld D178
  • Uitwedstrijden komende week (veld)

    DatumTijdWedstrijdScheidsrechterVeldPlaatsKLK ThuisKLK UitDetails
    27 nov.08:45SV Valkenswaard JO9-2 - DOSL JO9-2veld 2VALKENSWAARD
    27 nov.08:45RKSV Heeze JO8-3JM - DOSL JO8-1veld 1HEEZE
    27 nov.08:55SV Unitas'59 JO7-5 - DOSL JO7-1JMveld 1-GeldropGELDROP
    27 nov.09:30DVS JO10-4JM - DOSL JO10-3veld 2WAALRE
    27 nov.10:00SV De Braak MO13-1 - ST DOSL/RKSV Heeze MO13-1veld 1HELMOND
    27 nov.10:00HVV Helmond JO12-1JM - DOSL JO12-1JMveld 1HELMOND
    27 nov.10:30Hoogeloon JO15-1 - DOSL JO15-2veld 1HOOGELOON
    27 nov.12:00Merefeldia JO13-2JM - DOSL JO13-1Afgeschermd- 2NEDERWEERT13
    27 nov.13:00Geldrop JO17-2 - DOSL JO17-2Afgeschermdveld 3-GeldropGELDROP
    28 nov.10:00RPC 10 - DOSL 3T. (Tim) Eerdmansveld 5EINDHOVENkleedkamer 1kleedkamer 7
    28 nov.10:00RPC 12 - DOSL 6J. (Joan) Versantvoortveld 1REINDHOVENkleedkamer 4kleedkamer 8
    28 nov.10:30Geldrop 3 - DOSL 2veld 1-GeldropGELDROP--
    28 nov.14:30Pusphaira 1 - DOSL 1R. (Ralph) Schopenhauerveld 2-Rust Roest / PusphairaEINDHOVEN
    3 dec.19:30SV Valkenswaard 35+1 - DOSL 35+1veld 1LEENDE
    3 dec.21:00SBC 35+1 - DOSL 35+1veld 1LEENDE
    4 dec.09:00Wilhelmina'08 JO11-1 - DOSL JO11-1JMveld 1WEERT
    4 dec.10:00SV Someren JO10-1 - DOSL JO10-1veld 1SOMEREN
    4 dec.10:00SSE JO9-1JM - DOSL JO9-1veld 1SOMEREN
    4 dec.10:10SV Unitas'59 JO7-5 - DOSL JO7-1JMveld 1LEENDE
    4 dec.11:15ZSC JO10-1JM - DOSL JO10-2veld 1WESTERHOVEN
    4 dec.11:30EMK JO12-2 - DOSL JO12-2veld 2NUENEN
    4 dec.12:15RKSV Nuenen MO15-1 - ST DOSL/RKSV Heeze MO15-1veld 3NUENEN
    4 dec.13:45Maarheeze JO15-1 - DOSL JO15-1veld 1MAARHEEZE
    4 dec.14:30Liessel JO19-1 - DOSL JO19-1veld 2LIESSEL
    4 dec.14:30SV Budel JO17-1 - DOSL JO17-1veld 1BUDEL
    5 dec.12:00De Zuiderburen VR 1 - D.O.S.L. VR 2LEENDE
  • Uitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslag
    26 nov.DOSL 1 zaalBerghem Sport 15 - 5
    21 nov.DOSL 1RKGSV 11 - 1
    21 nov.DOSL 2FC Eindhoven AV 21 - 1
    21 nov.DOSL 3Dommelen 61 - 4
    21 nov.Nieuw Woensel 6DOSL 81 - 4
    21 nov.DOSL 6FC Eindhoven AV 50 - 5
    21 nov.DOSL 5Nieuw Woensel 31 - 1
    21 nov.DVS 6DOSL 71 - 4
    20 nov.DOSL JO15-1NWC JO15-21 - 1
    20 nov.DOSL JO17-2ONDO JO17-13 - 3
    20 nov.DVS JO19-2DOSL JO19-13 - 0
    20 nov.DOSL MO13-1Bieslo MO13-14 - 3
    20 nov.DOSL JO15-2RPC JO15-31 - 1
    20 nov.DVS JO13-3JMDOSL JO13-11 - 1
    20 nov.DOSL JO11-1DFO '20 JO11-1JM2 - 7
    20 nov.Nieuw Woensel MO15-1DOSL MO15-15 - 1
    20 nov.Maarheeze JO12-1JMDOSL JO12-1JM
  • Gebruik van de velden

    Gelieve onderstaande velden NIET te gebruiken om te trainen:

    DATUM                             VELD          GEDEELTE

     

    Bij voorbaat dank,

    De accommodatiecommissie

  • Afgelastingen

    Geen afgelastingen