• Gebruik van de velden

    Gelieve onderstaande velden NIET te gebruiken om te trainen:

    DATUM                             VELD          GEDEELTE

    donderdag 26 januari            ALLE          Code 99 - Geen enkel veld gebruiken voor training

     

    Bij voorbaat dank,

    De accommodatiecommissie

  • Thuiswedstrijden komende week (veld)

    DatumTijdWedstrijdScheidsrechterVeldKLK ThuisKLK UitDetails
    28 jan.09:00DOSL JO7-1JM - Dommelen JO7-1/2Afgeschermdveld 1 A2a
    28 jan.09:30DOSL JO8-2 - SV Valkenswaard JO8-2veld 1 A1
    28 jan.09:30DOSL JO12-1JM - EMK JO12-1T.P. (Thom) Dierkingveld 2 A
    28 jan.09:40DOSL JO7-1JM - De Valk JO7-1Afgeschermdveld 1 A2a
    28 jan.10:00DOSL JO8-1 - Sterksel JO8-1veld 1 A2
    28 jan.10:15DOSL JO10-1 - RKSVO JO10-1JMveld 1 B1
    28 jan.10:30DOSL JO11-3 - S.V. Brandevoort JO11-5L. (Loet) van Tilburgveld 2 B
    28 jan.11:30DOSL JO7-2 - SVSH JO7-1Afgeschermdveld 2 A1a
    28 jan.12:10DOSL JO7-2 - RKSV Heeze JO7-1Afgeschermdveld 2 A1a
    28 jan.12:30DOSL JO15-2 - Best Vooruit JO15-2S.W.M.G. (Sebastiaan) Weijmansveld 2
    28 jan.14:30ST DOSL/RKSV Heeze MO17-1 - VOW MO17-1B. (Bart-Jan) Böschenveld 1
    29 jan.10:00DOSL 5 - SV Valkenswaard 6Afgeschermdveld 278
    29 jan.12:00DOSL 2 - Woenselse Boys 3F.P. (Frans) van Mierloveld 123
    29 jan.12:30DOSL 4 - FC Cranendonck 3Afgeschermdveld 256
    29 jan.14:30DOSL 1 - Riethoven 1M.T.A.J. (Marco) van Mierloveld 114
  • Uitwedstrijden komende week (veld)

    DatumTijdWedstrijdScheidsrechterVeldPlaatsKLK ThuisKLK UitDetails
    28 jan.08:45RKSV Heeze JO9-2 - DOSL JO9-1veld 1 A1HEEZE
    28 jan.09:00WSC MO13-1 - ST DOSL/RKSV Heeze MO13-1Afgeschermdveld 1WAALWIJK
    28 jan.09:20Waalre JO7-1 - DOSL JO7-1JMveld 1 A2aWAALRE
    28 jan.09:30FC Cranendonck JO10-2 - DOSL JO10-2veld 1 A2SOERENDONK
    28 jan.09:30DVS JO9-3JM - DOSL JO9-2veld 1 A1WAALRE
    28 jan.09:30DFO '20 JO11-1JM - DOSL JO11-1JMveld 3 AKELPEN-OLER74
    28 jan.10:30Gestel JO11-2 - DOSL JO11-2veld 1 AEINDHOVEN
    28 jan.11:50SV Someren JO7-2 - DOSL JO7-2veld 2 A1aSOMEREN
    28 jan.AFGELASTMaarheeze JO17-1 - DOSL JO17-1veld 2MAARHEEZE
    28 jan.13:15SBC JO19-2 - DOSL JO19-1veld 1SON EN BREUGEL
    28 jan.14:30Liessel JO15-1 - DOSL JO15-1veld 1LIESSEL58
    29 jan.10:00SVSSS VR 2 - veld 1UDENHOUT
    29 jan.11:45UNA 8 - DOSL 7D (Danny) Tichemveld 2VELDHOVEN
    29 jan.12:00DVS 8 - DOSL 3DJ (Dave) Daamenveld 1WAALRE
    29 jan.12:00Nieuw Woensel 4 - DOSL 6S. (Sander) van Loonveld 4EINDHOVEN93
    4 feb.08:45SV Budel JO8-4 - DOSL JO8-1veld 4 A1BUDEL
    4 feb.08:45RPC JO11-5JM - DOSL JO11-3veld 1-RPC AEINDHOVEN
    4 feb.09:00Maarheeze JO8-1 - DOSL JO8-2veld 1 A2MAARHEEZE
    4 feb.09:05RKSV Heeze JO7-2 - DOSL JO7-2veld 1 A1aHEEZE
    4 feb.09:05SV Valkenswaard JO7-4 - DOSL JO7-1JMveld 4 A2aVALKENSWAARD
    4 feb.09:15DESM JO10-1 - DOSL JO10-1veld 1 B1 - kunstgrasWEERT10 - Kleedlokaal 106 - Kleedlokaal 6
    4 feb.11:30Woenselse Boys JO13-1 - DOSL JO13-2Afgeschermdveld 3-Woenselse BoysEINDHOVEN74
    4 feb.11:30Geldrop JO12-2 - DOSL JO12-1JMveld 1-Geldrop AGELDROP
    4 feb.13:00ST Someren/NWC MO17-2 - ST DOSL/RKSV Heeze MO17-1veld 1SOMEREN
    4 feb.15:00Best Vooruit JO19-4 - DOSL JO19-1veld 2BEST
  • Uitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslag
    20 jan.DOSL 2 zaalBrabantia 32 - 5
    20 jan.DOSL 1 zaalFCV/Dorpscafé Willem II 14 - 5
  • Afgelastingen

    Geen afgelastingen